SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44523025

Agrofarma Skala s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Krupina · od 2008

predtým Agrofarma Skala, s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
44523025
DIČ
2820000447
Sídlo
Líška 2495, 963 01 Krupina
firmy v okolí

KonateľRadoslav Ďurovkin+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Agrofarma Skala s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Krupina, v registri od 19. 12. 2008. Vo vedení firmy: Radoslav Ďurovkin a Ľuboš Ďurovkin. V roku 2025 mala firma tržby 32 tis. € (+7,7 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3938. z 5 403 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
32 tis. €
Za rok
+8 %
020 tis.40 tis.60 tis.2013—2014+290 %2015+126 %2016+44 %2017−65 %2018×4,12019−31 %2020−14 %2021−52 %2022+58 %2023+50 %2024−15 %2025+8 %
  • Najlepší rok
    2018, ×4,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,0 %
    −2,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    3,7 %
    −1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,8 %
    −0,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    79,3 %
    +1,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby32 109 €29 814 €35 252 €23 449 €14 888 €31 259 €36 363 €52 779 €12 938 €36 867 €25 643 €11 328 €2 907 €
Výsledok hospodárenia2 233 €2 725 €1 274 €264 €379 €3 363 €3 116 €764 €977 €−23 176 €−10 313 €839 €266 €
Aktíva spolu295 201 €267 947 €223 433 €157 661 €148 597 €191 121 €165 163 €187 247 €127 659 €141 622 €115 772 €84 784 €23 191 €
Vlastné imanie61 011 €58 778 €56 052 €54 779 €54 515 €54 136 €50 773 €47 657 €46 892 €−16 885 €6 291 €16 604 €2 482 €
Podané29. 6. 202630. 6. 202527. 6. 202429. 6. 202329. 6. 202230. 6. 20211. 11. 20201. 7. 201919. 3. 201830. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3938. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2820000447
platiteľ od 15. 1. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Líška 2495, 963 01 Krupina
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 12. 2008
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 15816/S
Základné imanie
19 920 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
LOGISTICS PARTNER s.r.o. · Agrofarma Skala, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Krupina.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu, ďalších 1 cez osoby

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností

  • požičiavanie motorových vozidielod 2008
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2008
  • poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2008
  • vnútroštátna nákladná cestná dopravaod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
  • medzinárodná cestná preprava tovaruod 2009
  • poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predajaod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
15 zmlúv
spolu 23 tis. € · posledná 15. 11. 2025

Posledné zmluvy

  • Pôdohospodárska platobná agentúraZmluva č. SPZ2025/01232 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach2 tis. €15. 11. 2025
  • Pôdohospodárska platobná agentúraZmluva č.DRZ2024/01652 o poskytnutí dotácie na živočíšnu výrobu2 tis. €27. 11. 2024
  • Pôdohospodárska platobná agentúraZmluva č.SPZ2024/02716 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach2 tis. €29. 10. 2024
  • Pôdohospodárska platobná agentúraZmluva č.SPZ2023/02955 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach2 tis. €13. 11. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253938. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 1. 2012Zmena obchodného menaAgrofarma Skala s.r.o.predtým LOGISTICS PARTNER s.r.o.
  3. 26. 1. 2012Presun sídlaLíška 2495 Krupinapredtým M. R. Štefánika 843/10 Krupina
  4. 7. 8. 2010Nový spoločníkIng. Ľuboš Ďurovkin, podiel 50 %
  5. 7. 8. 2010Nový spoločníkRadoslav Ďurovkin, podiel 50 %
  6. 19. 12. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44523025

Agrofarma Skala s.r.o. – tržby 32 tis. € – IČO 44523025