SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44523556

AUTOMATICA s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Liptovský Mikuláš · od 2008

predtým ENIF s.r.o.

IČO
44523556
DIČ
2022726541
Sídlo
Vrbická 1883/36, 031 01 Liptovský Mikuláš
firmy v okolí

KonateľJozef Kráľ

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AUTOMATICA s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovský Mikuláš, v registri od 9. 12. 2008. Vo vedení firmy: Jozef Kráľ. V roku 2025 mala firma tržby 2,9 mil. € (−16,9 %) a zisk 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať14. z 91 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2,9 mil. €
Za rok
−17 %
Od 2014
+158 %
02,5 mil.5 mil.7,5 mil.2014—2015−16 %2016+82 %2017−5 %2018+47 %2019−22 %2020+19 %2021−19 %2022+68 %2023+101 %2024−43 %2025−17 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,0 %
  • Najlepší rok
    2023, +101 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,4 %
    −2,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    2,2 %
    −14,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,5 %
    −3,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    75,6 %
    −0,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 856 333 €3 438 787 €6 017 690 €2 987 979 €1 774 383 €2 189 088 €1 834 003 €2 354 173 €1 606 610 €1 697 171 €934 388 €1 108 446 €—
Výsledok hospodárenia11 486 €85 366 €8 914 €4 715 €5 816 €872 €26 330 €110 720 €2 005 €49 834 €5 753 €9 318 €22 794 €
Aktíva spolu2 182 746 €2 170 086 €2 317 341 €2 332 793 €2 971 913 €2 199 691 €3 034 108 €2 482 762 €1 923 403 €1 563 118 €1 181 124 €1 115 427 €1 738 632 €
Vlastné imanie532 881 €523 950 €440 544 €432 856 €428 141 €422 325 €426 387 €400 057 €289 338 €287 333 €237 499 €231 746 €210 428 €
Podané30. 3. 202631. 3. 202530. 3. 202430. 3. 202331. 3. 202231. 3. 202131. 3. 202027. 3. 201928. 3. 201830. 3. 20174. 4. 201630. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
14. z 91 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022726541
platiteľ od 17. 4. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
5 telefónov · 2 e-maily · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vrbická 1883/36, 031 01 Liptovský Mikuláš
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 12. 2008
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 51513/L
Veľkosť
25 – 49 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
28220 Výroba dvíhacích a manipulačných zariadení
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
ENIF s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Liptovský Mikuláš.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecí,od 2008
  • obstarávanie služieb spojených so správou bytového/nebytového fondu,od 2008
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2008
  • reklamné a marketingové služby,od 2008
  • finančný leasing,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2008
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2008
  • vydavateľská činnosť,od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba dvíhacích a manipulačných zariadení — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
16 zmlúv
spolu 1,8 mil. € · posledná 9. 12. 2025
Eurofondy
1 projekt
zazmluvnené 360 tis. € · posledný 22. 2. 2018

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 28220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202514. z 91
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba dvíhacích a manipulačných zariadení).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 10 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 9. 6. 2017Zápis konečného užívateľa výhodJozef Kráľ
  3. 8. 6. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodJozef Kráľ
  4. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodJozef Kráľ
  5. 17. 4. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022726541
  6. 10. 3. 2009Zmena obchodného menaAUTOMATICA s. r. o.predtým ENIF s.r.o.
  7. 10. 3. 2009Presun sídlaVrbická 1883/36 Liptovský Mikulášpredtým Boženy Němcovej 8 Bratislava
  8. 10. 3. 2009Nový spoločníkJozef Kráľ, podiel 100 %
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba dvíhacích a manipulačných zariadení s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44523556

AUTOMATICA s. r. o. – tržby 2,9 mil. € – IČO 44523556