SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44528001

Akvamania, spol. s r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008
IČO
44528001
DIČ
2022739840
Sídlo
Ferienčíkova 7, 811 08 Bratislava – Staré mesto
firmy v okolí

KonateľRNDr. Ľubomír Holubčík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Akvamania, spol. s r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré mesto, v registri od 13. 12. 2008. Vo vedení firmy: Ľubomír Holubčík. V roku 2025 mala firma tržby 1 tis. € a stratu 307 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1574. z 1 617 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1 tis. €
Za rok
+0 %
02 tis.4 tis.2013—2014+48 %2015+160 %2016−17 %2017−13 %2018−76 %2019+50 %2020+11 %2021+125 %2022−47 %2023+8 %2024−15 %2025+0 %
  • Najlepší rok
    2015, +160 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -1,8 %
    −6,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -1,7 %
    −6,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,2 %
    +0,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 100 €1 100 €1 300 €1 200 €2 250 €1 000 €900 €600 €2 500 €2 870 €3 470 €1 336 €900 €
Výsledok hospodárenia−307 €760 €864 €1 017 €1 108 €−529 €602 €72 €1 884 €1 704 €2 826 €581 €60 €
Aktíva spolu17 718 €17 902 €17 052 €16 200 €15 111 €13 894 €14 584 €13 839 €14 248 €12 344 €10 640 €7 813 €6 770 €
Vlastné imanie17 337 €17 645 €16 885 €16 020 €15 003 €13 894 €14 422 €13 820 €13 747 €11 863 €10 160 €7 333 €6 752 €
Podané25. 6. 202630. 6. 202529. 6. 202420. 6. 202320. 6. 20231. 7. 202127. 10. 202019. 6. 201910. 6. 201813. 6. 201722. 6. 201625. 6. 201522. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1574. z 1 617 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ferienčíkova 7, 811 08 Bratislava – Staré mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 12. 2008
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 55891/B
Základné imanie
5 100 €
Hlavná činnosť
81300 Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré mesto.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2008
  • reklamné a marketingové služby,od 2008
  • vydavateľská činnosť,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2008
  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov,od 2008
  • fotografické služby,od 2008
  • organizovanie športových, kultúrovch a iných spoločenských podujatí,od 2008
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 81300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251574. z 1 617
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti súvisiace s krajinnou úpravou).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

24 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 24.

História zmien

Posledná zmena 25. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 25. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 5. 2020Presun sídlaFerienčíkova 7 Bratislava - mestská časť Staré mestopredtým Astrová 10 Bratislava
  3. 21. 5. 2020Nový spoločníkRNDr. Ľubomír Holubčík, podiel 50 %
  4. 21. 5. 2020Nový spoločníkIng. Zuzana Holubčíková, podiel 50 %
  5. 13. 12. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti súvisiace s krajinnou úpravou s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44528001

Akvamania, spol. s r. o. – tržby 1 tis. € – IČO 44528001