SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44528132

Slovak Partner s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nová Dedina · od 2008
IČO
44528132
DIČ
2022734692
Sídlo
Tekovská Nová Ves 86, 935 25 Nová Dedina
firmy v okolí

KonateľĽuboš Komžík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Slovak Partner s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nová Dedina, v registri od 20. 12. 2008. Vo vedení firmy: Ľuboš Komžík. V roku 2025 mala firma tržby 387 tis. € (−42,0 %) a zisk 18 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať18. z 48 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
387 tis. €
Za rok
−42 %
Od 2013
−12 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2015−8 %2016−23 %2017−34 %2018+243 %2019+109 %2020−57 %2021+56 %2022−15 %2023+1 %2024−21 %2025−42 %
  • Priemerný rast ročne
    −1,1 %
  • Najlepší rok
    2018, +243 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,6 %
    +0,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    5,1 %
    −2,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,8 %
    −1,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    24,2 %
    −1,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby387 079 €667 204 €843 523 €837 597 €980 683 €628 009 €1 472 613 €703 522 €205 304 €310 486 €402 717 €—440 006 €
Výsledok hospodárenia17 842 €24 589 €38 667 €42 156 €33 139 €43 438 €84 488 €28 853 €41 181 €33 465 €102 607 €86 391 €10 260 €
Aktíva spolu464 045 €453 789 €402 035 €296 938 €391 909 €460 860 €368 276 €358 129 €239 617 €40 407 €109 246 €224 332 €190 644 €
Vlastné imanie351 523 €335 557 €333 240 €286 861 €390 991 €447 254 €338 617 €275 415 €122 469 €40 104 €109 246 €90 563 €14 432 €
Podané30. 6. 202630. 6. 202529. 6. 202429. 6. 202330. 6. 202228. 3. 202130. 10. 202023. 6. 201927. 6. 201829. 3. 201730. 3. 201629. 6. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
18. z 48 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
5 tis. €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2022734692
platiteľ od 6. 8. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tekovská Nová Ves 86, 935 25 Nová Dedina
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 12. 2008
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 23661/N
Hlavná činnosť
47530 Maloobchod s kobercami, rohožami, podlahovými alebo nástennými krytinami v špecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nová Dedina.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • čistiace a upratovacie službyod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
  • vedenie účtovníctvaod 2008
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2008
  • výroba čerpadiel, kompresorov, ventilov a armatúrod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti (výroby)od 2008
  • opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 2008
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod s kobercami, rohožami, podlahovými alebo nástennými krytinami v špecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 19 tis. € · posledná 19. 9. 2016

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47530), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202518. z 48
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod s kobercami, rohožami, podlahovými alebo nástennými krytinami v špecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 8. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2022734692
  3. 16. 11. 2010Nový spoločníkĽuboš Komžík, podiel 100 %
  4. 1. 10. 2010Nový člen vedeniaĽuboš Komžík, konateľ
  5. 20. 12. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod s kobercami, rohožami, podlahovými alebo nástennými krytinami v špecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44528132

Slovak Partner s.r.o. – tržby 387 tis. € – IČO 44528132