SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44534850

STACOMB, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2008
IČO
44534850
DIČ
2022735869
Sídlo
Muškátová 15752/39, 974 01 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľŠimon Staš+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

STACOMB, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 16. 12. 2008. Vo vedení firmy: Šimon Staš a Jana Stašová. V roku 2025 mala firma tržby 2,2 mil. € (+72,6 %) a zisk 98 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať109. z 3 928 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2,2 mil. €
Za rok
+73 %
Od 2014
+2126 %
01 mil.2 mil.3 mil.2014—2015+93 %2016+111 %2017+46 %2018−1 %2019+15 %2020−19 %2021+28 %2022+53 %2023+8 %2024+12 %2025+73 %
  • Priemerný rast ročne
    +32,6 %
  • Najlepší rok
    2016, +111 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,5 %
    +4,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    77,6 %
    +77,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,5 %
    +8,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    89,0 %
    −6,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby2 176 203 €1 260 717 €1 130 302 €1 049 521 €687 972 €536 150 €662 328 €574 399 €581 314 €398 683 €188 733 €97 767 €
Výsledok hospodárenia97 716 €151 €−13 553 €10 446 €16 246 €−36 667 €22 824 €6 919 €17 000 €3 972 €2 673 €2 618 €
Aktíva spolu1 145 111 €678 756 €551 900 €516 831 €370 770 €253 542 €267 042 €206 174 €190 603 €93 146 €103 949 €65 520 €
Vlastné imanie125 866 €28 179 €28 028 €44 724 €34 277 €20 483 €57 150 €38 260 €31 341 €13 600 €9 628 €8 195 €
Podané19. 4. 202617. 3. 202512. 6. 202430. 6. 202312. 6. 202230. 6. 20217. 12. 20201. 7. 20191. 7. 201830. 6. 201728. 6. 201630. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
109. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
32 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
11
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022735869
platiteľ od 1. 2. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Muškátová 15752/39, 974 01 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 12. 2008
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 15787/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Prepojené firmy

6 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 6 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecíod 2008
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2008
  • vedenie účtovníctvaod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
  • Výroba potravinárskych a škrobových výrobkovod 2025
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 5. 8. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025109. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

7 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 19. 4. 2026 · 8 záznamov

  1. 19. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 11. 2025Presun sídlaMuškátová 15752/39 Banská Bystricapredtým Robotnícka 19 Banská Bystrica
  3. 22. 11. 2025Nový spoločníkŠimon Staš, podiel 100 %
  4. 5. 2. 2015Presun sídlaRobotnícka 19 Banská Bystricapredtým Kuzmányho 15 Banská Bystrica
  5. 20. 1. 2015Nový člen vedeniaIng. Jana Stašová, PhD., konateľ
  6. 25. 10. 2010Nový člen vedeniaŠimon Staš, konateľ
  7. 1. 2. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022735869
  8. 16. 12. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44534850

STACOMB, s.r.o. – tržby 2,2 mil. € – IČO 44534850