SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44535139

Hänsel Reštaurácie, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Komárno · od 2009
IČO
44535139
DIČ
2022740874
Sídlo
Valchovnícka 21, 945 01 Komárno
firmy v okolí

KonateľPavol Hanzlík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Hänsel Reštaurácie, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, v registri od 9. 1. 2009. Vo vedení firmy: Pavol Hanzlík. V roku 2025 mala firma tržby 16 tis. € (−31,0 %) a stratu 21 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2826. z 3 412 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
16 tis. €
Za rok
−31 %
Od 2014
−74 %
025 tis.50 tis.75 tis.2014—2015−17 %2016+3 %2017−18 %2018−45 %2019−11 %2020−36 %2021−8 %2022+83 %2023−13 %2024+19 %2025−31 %
  • Priemerný rast ročne
    −11,4 %
  • Najlepší rok
    2022, +83 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -127,0 %
    −28,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -149,3 %
    −17,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -118,2 %
    −11,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    20,9 %
    +1,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby16 334 €23 689 €19 864 €22 812 €12 469 €13 556 €21 332 €24 000 €43 573 €52 887 €51 297 €61 957 €—
Výsledok hospodárenia−20 738 €−23 294 €−16 685 €−17 600 €−14 955 €−14 117 €−27 561 €−38 750 €−31 691 €−33 277 €−34 191 €−20 245 €−18 212 €
Aktíva spolu17 548 €21 816 €18 913 €16 616 €9 150 €9 201 €10 699 €10 131 €8 318 €7 627 €1 067 €23 925 €33 008 €
Vlastné imanie13 887 €17 625 €15 254 €12 938 €4 539 €−18 693 €−21 745 €−33 183 €−278 632 €−246 943 €−213 668 €−179 477 €−159 231 €
Podané3. 3. 20262. 3. 202517. 1. 202421. 1. 20232. 2. 202212. 2. 20214. 3. 202011. 3. 201917. 3. 201814. 3. 201713. 3. 201611. 3. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2826. z 3 412 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022740874
platiteľ od 10. 6. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Valchovnícka 21, 945 01 Komárno
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 1. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 23809/N
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Komárno.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajneod 2009
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2009
  • reklamné a marketingové službyod 2009
  • organizovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatíod 2009
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
  • prevádzkovanie výdajne stravyod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
14 zmlúv
spolu 9 tis. € · posledná 22. 4. 2025

Posledné zmluvy

  • Mesto KomárnoZmluva o poskytovanie finančnej dotácie z rozpočtu Metsa Komárno na kultúru a záujmovú umeleckú činnnosť400 €22. 4. 2025
  • Mesto KomárnoZmluva o poskytovaní finančnej dotácie z rozpočtu Mesta Komárno na kultúru a záujmovú umeleckú činnosť600 €11. 4. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252826. z 3 412
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 3. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 3. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 6. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022740874
  3. 9. 1. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44535139

Hänsel Reštaurácie, s.r.o. – tržby 16 tis. € – IČO 44535139