SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44536011

KUBENA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2008
IČO
44536011
DIČ
2022738036
Sídlo
Bagarova 1486/44, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľĽubomír Kubena

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KUBENA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 17. 12. 2008. Vo vedení firmy: Ľubomír Kubena. V roku 2025 mala firma tržby 117 tis. € (−15,5 %) a zisk 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2490. z 5 403 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
117 tis. €
Za rok
−15 %
0100 tis.200 tis.2013—2014+9 %2015×8,12016×4,12017+6 %2018+3 %2019−1 %2020+18 %2021−8 %2022+0 %2023+1 %2024−2 %2025−15 %
  • Najlepší rok
    2015, ×8,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    9,9 %
    −9,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    2,8 %
    −3,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,8 %
    −3,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,5 %
    −1,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby117 425 €138 944 €141 876 €141 116 €140 947 €153 131 €129 773 €131 229 €126 975 €119 606 €29 469 €3 650 €3 350 €
Výsledok hospodárenia11 642 €26 979 €24 121 €41 313 €57 664 €65 437 €56 018 €53 391 €61 489 €61 321 €16 971 €1 286 €−5 153 €
Aktíva spolu418 356 €465 969 €434 307 €419 960 €367 874 €313 070 €244 612 €269 008 €213 259 €222 149 €146 854 €14 289 €13 645 €
Vlastné imanie416 295 €458 044 €431 064 €406 943 €365 630 €307 966 €242 529 €186 511 €133 120 €71 631 €10 310 €−6 661 €−7 947 €
Podané26. 3. 202611. 4. 202530. 6. 202428. 3. 202324. 3. 202213. 3. 202129. 3. 202021. 3. 201924. 3. 201826. 3. 20179. 3. 201616. 3. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2490. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022738036
platiteľ od 1. 2. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bagarova 1486/44, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 12. 2008
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 50568/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • opravy vyhradených technických zariadení plynovýchod 2008
  • zámočnícke práceod 2008
  • vedenie účtovníctvaod 2008
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2015
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 2015
  • Čistiace a upratovacie práceod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252490. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 8. 2015Presun sídlaBagarova 1486/44 Žilinapredtým Bagarova 3835/66 Žilina
  3. 20. 7. 2015Nový člen vedeniaĽubomír Kubena, konateľ
  4. 1. 2. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022738036
  5. 17. 12. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44536011

KUBENA, s.r.o. – tržby 117 tis. € – IČO 44536011