SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44547153

VAVROTHERM, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Piešťany · od 2009
IČO
44547153
DIČ
2022770618
Sídlo
ul. Sv. Cyrila a Metoda 879/2, 921 01 Piešťany
firmy v okolí

KonateľIvan Vavro

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

VAVROTHERM, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Piešťany, v registri od 17. 2. 2009. Vo vedení firmy: Ivan Vavro. V roku 2025 mala firma tržby 462 tis. € (−6,3 %) a zisk 28 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať92. z 303 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
462 tis. €
Za rok
−6 %
Od 2013
+136 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+27 %2015+42 %2016−8 %2017−1 %2018+38 %2019+13 %2020−30 %2021+19 %2022+17 %2023+17 %2024−14 %2025−6 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,4 %
  • Najlepší rok
    2015, +42 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,1 %
    +5,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    35,1 %
    +28,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,4 %
    +4,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    84,5 %
    −3,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby462 290 €493 537 €574 184 €488 843 €418 381 €350 925 €501 992 €444 442 €321 704 €325 719 €353 460 €248 395 €195 570 €
Výsledok hospodárenia28 340 €3 425 €2 301 €1 893 €5 518 €575 €6 947 €5 624 €3 486 €2 120 €3 181 €4 280 €2 490 €
Aktíva spolu521 077 €425 156 €418 200 €444 523 €316 893 €299 218 €335 549 €320 000 €315 748 €306 953 €243 793 €280 070 €246 294 €
Vlastné imanie80 687 €52 347 €48 922 €46 621 €44 728 €39 210 €38 635 €31 688 €26 064 €22 579 €20 458 €17 277 €12 997 €
Podané24. 6. 202627. 6. 202526. 6. 202430. 3. 202317. 4. 202219. 5. 202130. 3. 202029. 3. 201924. 4. 201817. 3. 20171. 3. 201616. 3. 201511. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
92. z 303 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
8 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022770618
platiteľ od 1. 4. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
4 telefóny · 2 e-maily · 2 weby firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
ul. Sv. Cyrila a Metoda 879/2, 921 01 Piešťany
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 2. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 23309/T
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4322 Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Piešťany.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2009
  • prenájom hnuteľných vecíod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
  • oprava vyhradených technických zariadení tlakovýchod 2009
  • oprava vyhradených technických zariadení plynovýchod 2009
  • oprava vyhradených technických zariadení elektrickýchod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
8 zmlúv
spolu 252 tis. € · posledná 26. 6. 2026

Posledné zmluvy

  • Obec Sasinkovo, Sasinkovo 3, 920 65 SasinkovoZMLUVA O DIELO č. 420269 tis. €26. 6. 2026
  • Mesto PiešťanyDodatok č. 1 k Zmluve o dielo 4 tis. €11. 5. 2026
  • Mesto PiešťanyZmluva o dielo 98 tis. €9. 2. 2026
  • Trnavská vodárenská spoločnosť, a.s.Zmluva o dielo27 tis. €11. 12. 2025
  • Slovenská inovačná a energetická agentúra*Zmluva o preplácaní poukážok—29. 11. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4322), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202592. z 303
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 24. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 24. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 2. 2026Nový spoločníkIvan Vavro, podiel 100 %
  3. 1. 4. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022770618
  4. 17. 2. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44547153

VAVROTHERM, s.r.o. – tržby 462 tis. € – IČO 44547153