SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44549041

Doména LB, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2008
IČO
44549041
DIČ
2022731667
Sídlo
Bitarová 103, 010 04 Žilina
firmy v okolí

KonateľBranislav Labuda

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Doména LB, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 18. 12. 2008. Vo vedení firmy: Branislav Labuda. V roku 2025 mala firma tržby 29 tis. € (−16,1 %) a stratu 790 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4069. z 5 403 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
29 tis. €
Za rok
−16 %
Od 2014
+63 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015+68 %2016−24 %2017+45 %2018−30 %2019+98 %2020−15 %2021−5 %2022+5 %2023−27 %2024+22 %2025−16 %
  • Najlepší rok
    2019, +98 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -2,8 %
    +26,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -3,7 %
    +41,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -3,3 %
    +35,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    11,6 %
    −2,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby28 606 €34 092 €28 032 €38 242 €36 377 €38 394 €45 138 €22 745 €32 596 €22 428 €29 594 €17 592 €—
Výsledok hospodárenia−790 €−9 968 €−5 726 €−2 015 €2 269 €5 081 €7 992 €−2 015 €3 421 €−2 652 €390 €−19 382 €−12 581 €
Aktíva spolu24 172 €25 855 €37 027 €53 741 €65 475 €59 096 €46 320 €28 402 €30 927 €13 173 €25 930 €18 927 €21 819 €
Vlastné imanie21 378 €22 168 €32 137 €35 848 €37 863 €35 594 €22 033 €4 374 €6 390 €2 969 €−13 762 €−14 152 €−9 770 €
Podané18. 3. 202625. 3. 202528. 3. 202417. 3. 20239. 3. 202212. 5. 20218. 6. 202026. 3. 20199. 5. 201810. 4. 20172. 5. 201629. 5. 201527. 5. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4069. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022731667
platiteľ od 1. 1. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bitarová 103, 010 04 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 12. 2008
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 50583/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2008
  • prenájom hnuteľných vecíod 2008
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2008
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254069. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 18. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 18. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 12. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44549041

Doména LB, s.r.o. – tržby 29 tis. € – IČO 44549041