SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44555164

Repair point s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2009

predtým Business point s. r. o.

IČO
44555164
DIČ
2022740654
Sídlo
Mraziarenská 16464/6, 821 08 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľIng. Juraj Dutko

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Repair point s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 8. 1. 2009. Vo vedení firmy: Juraj Dutko. V roku 2025 mala firma tržby 76 tis. € (−20,7 %) a stratu 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1040. z 2 788 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
76 tis. €
Za rok
−21 %
Od 2014
−61 %
0100 tis.200 tis.2014—2015−5 %2016−57 %2017+42 %2018−47 %2019+9 %2020+32 %2021+29 %2022+48 %2023−53 %2024+23 %2025−21 %
  • Priemerný rast ročne
    −8,2 %
  • Najlepší rok
    2022, +48 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -12,9 %
    −14,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -19,1 %
    −21,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    127,9 %
    +21,2 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby76 186 €96 103 €78 098 €166 812 €112 769 €87 107 €65 852 €60 273 €114 176 €80 649 €186 224 €195 452 €—
Výsledok hospodárenia−9 812 €1 570 €−15 846 €3 744 €3 620 €3 670 €6 379 €−12 534 €5 502 €−1 294 €−34 195 €29 613 €−40 936 €
Aktíva spolu51 387 €67 446 €70 295 €85 155 €69 545 €70 446 €69 964 €68 702 €91 257 €108 408 €65 570 €94 071 €58 753 €
Vlastné imanie−14 344 €−4 532 €−6 102 €9 744 €37 358 €33 737 €30 067 €−32 311 €−19 777 €−25 279 €−23 986 €10 209 €−19 404 €
Podané25. 6. 202615. 6. 202516. 3. 202428. 3. 202328. 3. 202230. 3. 202111. 3. 202029. 3. 201927. 3. 201826. 6. 201726. 6. 201720. 6. 201522. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1040. z 2 788 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022740654
platiteľ od 12. 1. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mraziarenská 16464/6, 821 08 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 1. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 56197/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Business point s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • vydavateľská činnosť,od 2009
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2009
  • obstarávanie služieb spojených so správou bytového a nebytového fondu,od 2009
  • administratívne služby,od 2009
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaným údajov,od 2009
  • reklamné a marketingové služby,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 369 € · posledná 21. 8. 2026

Posledné zmluvy

  • Zakladna skola JakubovDohoda o ukončení zmluvy—21. 8. 2026
  • Zakladna skola JakubovZmluva o poskytovaní služieb369 €17. 12. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251040. z 2 788
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

13 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 13.

História zmien

Posledná zmena 25. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 25. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 6. 2020Nový spoločníkIng. Juraj Dutko, podiel 100 %
  3. 8. 1. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44555164

Repair point s. r. o. – tržby 76 tis. € – IČO 44555164