SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44555229

TER family s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Michalovce · od 2008

predtým VEKA Slovakia s. r. o. a 1 ďalší názov

IČO
44555229
DIČ
2820001074
Sídlo
Masarykova 13, 071 01 Michalovce
firmy v okolí

KonateľMartin Terebessy

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TER family s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Michalovce, v registri od 23. 12. 2008. Vo vedení firmy: Martin Terebessy. V roku 2025 mala firma tržby 865 tis. € (+13,7 %) a zisk 233 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať594. z 3 440 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
865 tis. €
Za rok
+14 %
Od 2013
+445 %
0500 tis.1 mil.2013—2014−75 %2015+51 %2016+29 %2017+111 %2018−3 %2019+2 %2020−56 %2021+278 %2022+39 %2023+55 %2024+30 %2025+14 %
  • Priemerný rast ročne
    +15,2 %
  • Najlepší rok
    2021, +278 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    26,9 %
    +9,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    61,2 %
    −26,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    38,8 %
    +7,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    36,6 %
    −28,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby864 738 €760 279 €583 804 €376 495 €270 196 €71 401 €160 947 €157 748 €162 123 €76 787 €59 649 €39 398 €158 592 €
Výsledok hospodárenia232 527 €128 947 €99 853 €8 411 €−47 274 €−63 956 €176 €−20 206 €−33 708 €−83 306 €−213 064 €−67 434 €8 594 €
Aktíva spolu599 120 €416 929 €299 498 €96 976 €55 176 €54 604 €88 959 €89 240 €77 456 €83 266 €136 012 €386 096 €428 089 €
Vlastné imanie379 751 €147 224 €18 277 €−81 576 €−89 986 €−42 712 €21 244 €21 068 €7 566 €41 274 €−155 918 €57 146 €127 080 €
Podané19. 6. 202630. 6. 202528. 6. 202429. 3. 202329. 3. 202227. 3. 202119. 10. 20201. 7. 20192. 7. 201827. 6. 201730. 6. 201629. 6. 20152. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
594. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
65 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2820001074
platiteľ od 16. 1. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Masarykova 13, 071 01 Michalovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 12. 2008
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 38020/V
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
FC group s. r. o. · VEKA Slovakia s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Michalovce.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

29 zapísaných činností

  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2008
  • výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementuod 2008
  • výroba výrobkov z plastov a ich montážod 2008
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2008
  • opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 2008
  • výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržbaod 2008
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2008
  • manipulácia s nákladomod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 29. 5. 2025

Posledné zmluvy

  • Technické a záhradnícke služby MichalovceDodatok č. 1 k Zmluve č. 3_2024_P o preprave zložiek komunálnych odpadov—29. 5. 2025
  • Technické a záhradnícke služby MichalovceZmluva o preprave zložiek komunálnych odpadov —5. 12. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025594. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 19. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 19. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 5. 2022Zmena obchodného menaTER family s. r. o.predtým FC group s. r. o.
  3. 24. 5. 2022Nový spoločníkMartin Terebessy, podiel 100 %
  4. 3. 5. 2022Nový člen vedeniaMartin Terebessy, konateľ
  5. 12. 9. 2015Zmena obchodného menaFC group s. r. o.predtým VEKA Slovakia s. r. o.
  6. 12. 9. 2015Presun sídlaMasarykova 13 Michalovcepredtým Pavlovičovo námestie 35 Prešov
  7. 23. 12. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44555229

TER family s. r. o. – tržby 865 tis. € – IČO 44555229