SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44556349

BSV STAV s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Humenné · od 2009
IČO
44556349
DIČ
2022804608
Sídlo
Štefánikova 1517/13, 066 01 Humenné
firmy v okolí

KonateľVincent Bilšák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BSV STAV s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Humenné, v registri od 7. 4. 2009. Vo vedení firmy: Vincent Bilšák. V roku 2025 mala firma stratu 340 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−340 €
Za rok
strata
−200 tis.−100 tis.0100 tis.2013—2014+249 %2015−14 %2016−45 %2017×5,82018+42 %2019strata2020strata2021strata2022—2023—2024strata2025strata
  • Stratové roky
    5 z 13
  • Najlepší rok
    2017, ×5,8
  • Najslabší rok
    2019, strata 107 tis. €
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby————0 €—1 348 915 €828 691 €606 062 €——317 218 €—
Výsledok hospodárenia−340 €−340 €0 €0 €−11 903 €−7 290 €−107 084 €46 043 €32 480 €5 564 €10 119 €11 750 €3 367 €
Aktíva spolu7 909 €8 249 €8 589 €8 589 €1 411 €242 574 €360 812 €260 740 €227 563 €208 581 €216 331 €125 943 €110 410 €
Vlastné imanie7 909 €8 249 €8 589 €8 589 €1 411 €13 314 €20 604 €127 688 €81 645 €49 165 €43 601 €30 418 €18 668 €
Podané6. 6. 20263. 6. 202511. 6. 202424. 6. 202325. 6. 202230. 6. 202130. 6. 202030. 6. 20192. 7. 20185. 4. 201717. 5. 201623. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022804608
platiteľ od 20. 5. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Štefánikova 1517/13, 066 01 Humenné
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 4. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 21477/P
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
43990 Ostatné špecializované stavebné práce i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Humenné.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2009
  • prenájom hnuteľných vecíod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
  • obchodná a sprostredkovateľská činnosť v oblasti nákupu a predaja stavebného materiáluod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2009
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2009
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2009
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné špecializované stavebné práce i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 11 tis. € · posledná 28. 11. 2013

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43990), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 6. 6. 2026 · 9 záznamov

  1. 6. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 2. 2021Výmaz konečného užívateľa výhodVincent Bilšák
  3. 5. 6. 2020Zápis konečného užívateľa výhodVincent Bilšák
  4. 2. 8. 2019Výmaz konečného užívateľa výhodVincent Bilšák
  5. 27. 6. 2019Presun sídlaŠtefánikova 1517/13 Humennépredtým 26. novembra 1510/3 Humenné
  6. 16. 1. 2018Zápis konečného užívateľa výhodVincent Bilšák
  7. 29. 10. 2013Nový spoločníkVincent Bilšák, podiel 100 %
  8. 20. 5. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2022804608
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné špecializované stavebné práce i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44556349

BSV STAV s.r.o. – strata 340 € – IČO 44556349