SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44580380

iLenZ, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2009
IČO
44580380
DIČ
2022868397
Sídlo
Zombova 19, 040 23 Košice
firmy v okolí

KonateľRadoslav Zápotocký+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

iLenZ, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 6. 8. 2009. Vo vedení firmy: Radoslav Zápotocký a Ladislav Lopata. V roku 2025 mala firma tržby 788 € a zisk 185 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1618. z 1 678 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
788 €
Za rok
+77 %
05001 tis.2024—2025+77 %
  • Najlepší rok
    2025, +77 %
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby788 €445 €———————————
Výsledok hospodárenia185 €−155 €−230 €−229 €−224 €−237 €−757 €−233 €−744 €−726 €−765 €−747 €47 €
Aktíva spolu2 229 €2 044 €1 829 €2 059 €2 288 €2 512 €2 749 €3 516 €4 219 €4 963 €5 689 €6 454 €6 701 €
Vlastné imanie1 719 €1 534 €1 689 €1 919 €2 148 €2 372 €2 609 €3 366 €3 599 €4 343 €5 069 €5 834 €6 581 €
Podané12. 5. 202620. 5. 202529. 5. 202430. 5. 202330. 5. 202214. 5. 202123. 6. 202023. 3. 201930. 6. 201830. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201521. 5. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1618. z 1 678 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zombova 19, 040 23 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 8. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 24123/V
Základné imanie
6 638 €
Hlavná činnosť
63110 Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • reklamné a marketingové službyod 2009
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2009
  • administratívne službyod 2009
  • vydavateľská činnosťod 2009
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2009
  • počítačové službyod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 63110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251618. z 1 678
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 5. 2026 · 2 záznamy

  1. 12. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 8. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44580380

iLenZ, s.r.o. – tržby 788 € – IČO 44580380