SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44586213

EL - TRANS Prešov, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2009
IČO
44586213
DIČ
2022750224
Sídlo
Vodná 48, 080 06 Prešov
firmy v okolí

KonateľMartin Kovalský

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EL - TRANS Prešov, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 22. 1. 2009. Vo vedení firmy: Martin Kovalský. V roku 2025 mala firma tržby 252 tis. € (−13,6 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1732. z 5 403 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
252 tis. €
Za rok
−14 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014×2862015+5 %2016+22 %2017+37 %2018−3 %2019+17 %2020−24 %2021+23 %2022−21 %2023+33 %2024+21 %2025−14 %
  • Najlepší rok
    2014, ×286

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,3 %
    +13,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    1,6 %
    +10,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    103,8 %
    −1,5 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby252 272 €292 113 €241 499 €180 940 €229 213 €186 344 €245 306 €210 003 €215 504 €157 866 €129 624 €123 552 €432 €
Výsledok hospodárenia5 909 €−33 662 €5 897 €−65 174 €−45 006 €−62 972 €−3 470 €−15 570 €−41 699 €12 706 €−42 155 €−30 031 €−35 140 €
Aktíva spolu367 509 €375 329 €371 982 €328 559 €343 976 €343 498 €395 875 €377 102 €368 129 €375 507 €338 697 €353 964 €310 862 €
Vlastné imanie−13 892 €−19 801 €13 861 €7 963 €3 138 €−132 532 €−69 559 €−66 089 €−50 518 €−8 820 €−21 524 €−106 369 €−166 538 €
Podané28. 6. 202630. 6. 202520. 6. 202427. 6. 202330. 6. 202229. 6. 202131. 10. 202026. 6. 20192. 7. 201825. 6. 201729. 6. 20161. 7. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1732. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
5 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
5
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022750224
platiteľ od 9. 3. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vodná 48, 080 06 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 1. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 21136/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • sťahovacie službyod 2009
  • vykonávanie odťahovej službyod 2009
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2009
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2009
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251732. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 28. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 1. 2019Presun sídlaVodná 48 Prešovpredtým Vodná 56 Prešov
  3. 10. 2. 2015Nový spoločníkMartin Kovalský, podiel 100 %
  4. 9. 3. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022750224
  5. 22. 1. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44586213

EL - TRANS Prešov, s. r. o. – tržby 252 tis. € – IČO 44586213