SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44611587

T & J Tenis club s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2009
IČO
44611587
DIČ
2022749014
Sídlo
Nábrežná 5, 080 01 Prešov
firmy v okolí

KonateľMartin Zákutný

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

T & J Tenis club s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 29. 1. 2009. Vo vedení firmy: Martin Zákutný. V roku 2025 mala firma stratu 340 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
2/5

Pozor: 3 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−340 €
Za rok
strata
−150 tis.−100 tis.−50 tis.050 tis.2014—2015+20 %2016strata2017strata2018strata2019strata2020strata2021strata2022—2023—2024strata2025strata
  • Stratové roky
    8 z 12
  • Najlepší rok
    2015, +20 %
  • Najslabší rok
    2017, strata 104 tis. €

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -0,2 %
    +0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    297,0 %
    +0,2 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby————−11 820 €165 €26 263 €35 219 €87 887 €44 065 €3 000 €2 200 €
Výsledok hospodárenia−340 €−340 €0 €0 €−27 133 €−18 787 €−68 653 €−34 919 €−104 423 €−38 621 €2 001 €1 664 €
Aktíva spolu143 017 €143 017 €143 017 €143 017 €143 017 €156 012 €168 803 €264 759 €266 900 €289 295 €163 963 €11 517 €
Vlastné imanie−281 747 €−281 407 €−281 067 €−281 067 €−281 067 €−253 934 €−235 219 €−165 654 €−130 735 €−26 313 €12 308 €10 307 €
Podané27. 5. 202612. 3. 202525. 2. 20246. 6. 202330. 6. 202220. 6. 202116. 6. 20201. 7. 201930. 6. 201828. 6. 201728. 6. 201629. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022749014
platiteľ od 15. 2. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nábrežná 5, 080 01 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 1. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 21170/P
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
5611 Reštauračné činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • služby súvisiace so skrášľovaním telaod 2009
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2009
  • čistiace a upratovacie službyod 2009
  • nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenieod 2009
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2009
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2009
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2009
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reštauračné činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
8 zmlúv
spolu 31 tis. € · posledná 25. 1. 2019

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 5611), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 23. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 23. 6. 2026Nový spoločníkMartin Zákutný, podiel 100 %
  2. 27. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 23. 1. 2026Nový člen vedeniaMartin Zákutný, konateľ
  4. 15. 2. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2022749014
  5. 29. 1. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reštauračné činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44611587

T & J Tenis club s. r. o. – strata 340 € – IČO 44611587