SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44612508

Natura Slovakia, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Stará Turá · od 2009
IČO
44612508
DIČ
2022759431
Sídlo
Hurbanova 139/28, 916 01 Stará Turá
firmy v okolí

KonateľIng. Ľuboš Bielčik

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Natura Slovakia, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stará Turá, v registri od 10. 2. 2009. Vo vedení firmy: Ľuboš Bielčik. V roku 2025 mala firma tržby 44 tis. € (−10,4 %) a stratu 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2358. z 3 440 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
44 tis. €
Za rok
−10 %
Od 2014
−65 %
0100 tis.200 tis.2014—2015−38 %2016+13 %2017+42 %2018+21 %2019−42 %2020−2 %2021−20 %2022−36 %2023+22 %2024−10 %2025−10 %
  • Priemerný rast ročne
    −9,2 %
  • Najlepší rok
    2017, +42 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -13,8 %
    −4,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -9,4 %
    −4,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -9,2 %
    −4,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,7 %
    +0,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby44 304 €49 469 €54 859 €45 073 €70 198 €87 731 €89 086 €154 722 €127 634 €89 679 €79 113 €128 393 €—
Výsledok hospodárenia−6 096 €−4 811 €−3 964 €−4 088 €−4 392 €1 093 €−1 009 €9 378 €6 893 €2 056 €6 184 €7 158 €7 969 €
Aktíva spolu66 361 €95 041 €84 551 €105 319 €109 609 €117 982 €115 526 €121 510 €109 616 €90 096 €104 705 €123 697 €168 474 €
Vlastné imanie64 574 €92 686 €—101 461 €105 548 €109 941 €108 848 €109 857 €100 479 €—91 474 €85 290 €118 132 €
Podané4. 3. 20264. 3. 20258. 3. 202413. 3. 20237. 3. 20221. 3. 20219. 2. 202011. 2. 201918. 3. 20186. 3. 201725. 3. 201625. 3. 201520. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2358. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022759431
platiteľ od 1. 6. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hurbanova 139/28, 916 01 Stará Turá
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 2. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 21255/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Stará Turá.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2009
  • skladovanieod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
  • výroba chuťových prísad a korenínod 2009
  • čistiace a upratovacie službyod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 13. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252358. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 4. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 4. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 11. 2019Presun sídlaHurbanova 139/28 Stará Turápredtým SNP 151/70 Stará Turá
  3. 1. 6. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022759431
  4. 10. 2. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44612508

Natura Slovakia, s. r. o. – tržby 44 tis. € – IČO 44612508