SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44613181

COOLPROFI s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2009
IČO
44613181
DIČ
2022767703
Sídlo
Kopčianska 10, 851 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľAurelius Charamsa

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

COOLPROFI s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 24. 2. 2009. Vo vedení firmy: Aurelius Charamsa. V roku 2022 mala firma tržby 166 tis. € (+151,3 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať56. z 161 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2022
166 tis. €
Za rok
+151 %
Od 2013
+169 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+50 %2015−5 %2016+27 %2017+17 %2018+86 %2019−33 %2020−41 %2021−31 %2022+151 %
  • Priemerný rast ročne
    +11,6 %
  • Najlepší rok
    2022, +151 %

Ukazovatele 2022

  • Marža
    1,8 %
    +1,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,8 %
    +4,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,9 %
    +0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    82,4 %
    +4,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2022202120202019201820172016201520142013
Tržby165 988 €66 056 €95 726 €162 725 €241 842 €129 837 €110 586 €87 346 €92 200 €61 624 €
Výsledok hospodárenia3 028 €68 €296 €4 248 €16 011 €7 668 €12 418 €3 691 €−3 587 €1 130 €
Aktíva spolu353 919 €265 717 €254 317 €185 939 €103 578 €124 248 €50 664 €37 936 €49 343 €47 663 €
Vlastné imanie62 457 €59 429 €59 362 €59 066 €54 819 €38 807 €31 140 €18 722 €15 030 €18 618 €
Podané12. 9. 202411. 1. 202311. 1. 20233. 12. 202118. 9. 20201. 4. 201910. 7. 20189. 11. 201616. 9. 20164. 11. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
56. z 161 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022767703
platiteľ od 4. 3. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kopčianska 10, 851 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 2. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 57004/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,od 2009
  • oprava, údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky,od 2009
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2009
  • čistiace a upratovacie službyod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202256. z 161
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2022 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

206 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 206.

História zmien

Posledná zmena 12. 9. 2024 · 4 záznamy

  1. 12. 9. 2024Podaná účtovná závierkaza rok 2022
  2. 31. 1. 2018Nový spoločníkAurelius Charamsa, podiel 100 %
  3. 10. 1. 2012Presun sídlaKopčianska 10 Bratislavapredtým Rybničná 40 Bratislava
  4. 24. 2. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44613181

COOLPROFI s. r. o. – tržby 166 tis. € – IČO 44613181