SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44615264

HAT Trade s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Veľký Meder · od 2009

predtým EURO-STAV s.r.o.

IČO
44615264
DIČ
2022842943
Sídlo
Labutia 2037/1, 932 01 Veľký Meder
firmy v okolí

KonateľAttila Hamar

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HAT Trade s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľký Meder, v registri od 14. 6. 2009. Vo vedení firmy: Attila Hamar. V roku 2025 mala firma tržby 35 tis. € (+56,1 %) a stratu 29 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1168. z 1 673 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
35 tis. €
Za rok
+56 %
Od 2014
−90 %
0200 tis.400 tis.2014—2015−86 %2016−70 %2019−99 %2020×39,12021+98 %2022+83 %2023−54 %2024+153 %2025+56 %
  • Priemerný rast ročne
    −18,7 %
  • Najlepší rok
    2020, ×39,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -84,8 %
    −3,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -133,2 %
    −66,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -61,2 %
    −24,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    54,1 %
    +9,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby34 761 €22 262 €8 810 €19 209 €10 517 €5 313 €136 €——13 866 €45 856 €339 229 €—
Výsledok hospodárenia−29 487 €−18 085 €−25 114 €−8 018 €−6 812 €−6 522 €−14 101 €−4 936 €−10 641 €−15 026 €−13 398 €5 950 €2 835 €
Aktíva spolu48 195 €49 046 €56 876 €104 787 €101 691 €102 937 €109 169 €123 433 €129 368 €140 086 €158 095 €170 186 €178 539 €
Vlastné imanie22 140 €27 228 €45 314 €70 427 €78 445 €85 257 €91 779 €105 881 €110 816 €121 458 €136 484 €149 883 €143 933 €
Podané25. 2. 20265. 3. 20255. 3. 20242. 3. 202315. 3. 202228. 3. 202115. 3. 202017. 3. 201925. 2. 201825. 3. 201730. 3. 201631. 3. 20154. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1168. z 1 673 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022842943
platiteľ od 10. 8. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Labutia 2037/1, 932 01 Veľký Meder
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 6. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 23914/T
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4100 Výstavba obytných a neobytných budov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
EURO-STAV s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Veľký Meder.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2009
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2009
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských služiebod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2009
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2009
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
  • Výroba potravinárskych výrobkovod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251168. z 1 673
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 2. 2026 · 3 záznamy

  1. 25. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 8. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022842943
  3. 14. 6. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44615264

HAT Trade s.r.o. – tržby 35 tis. € – IČO 44615264