SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44616163

TLS Logistics, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2009
IČO
44616163
DIČ
2022753535
Sídlo
Sládkovičova 6014/29, 974 03 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľAlexander Kóré

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TLS Logistics, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 3. 2. 2009. Vo vedení firmy: Alexander Kóré. V roku 2025 mala firma tržby 11,4 mil. € (+103,3 %) a stratu 408 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať8. z 1 593 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
11,4 mil. €
Za rok
+103 %
Od 2013
+538 %
05 mil.10 mil.15 mil.2013—2014−28 %2015+24 %2016+19 %2017−10 %2018+64 %2019−16 %2020−34 %2021+40 %2022+67 %2023+2 %2024+52 %2025+103 %
  • Priemerný rast ročne
    +16,7 %
  • Najlepší rok
    2025, +103 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -3,6 %
    +6,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -125,4 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -11,7 %
    +27,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    90,6 %
    −15,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby11 402 417 €5 610 005 €3 681 871 €3 596 559 €2 155 768 €1 544 131 €2 346 667 €2 804 478 €1 709 498 €1 904 829 €1 602 357 €1 287 230 €1 786 845 €
Výsledok hospodárenia−408 476 €−540 078 €−406 889 €−128 274 €−17 179 €−54 834 €56 358 €228 057 €148 390 €169 789 €104 895 €−2 811 €90 530 €
Aktíva spolu3 482 007 €1 388 829 €2 300 220 €1 657 877 €1 198 405 €757 904 €1 279 111 €1 005 820 €942 051 €846 180 €725 690 €552 105 €682 283 €
Vlastné imanie325 721 €−80 656 €1 090 980 €55 018 €183 242 €235 034 €291 015 €234 657 €522 234 €373 844 €204 055 €99 160 €101 971 €
Podané30. 6. 202628. 11. 202417. 6. 202431. 3. 202331. 3. 202231. 3. 202128. 3. 20202. 4. 201930. 3. 201827. 8. 202029. 3. 201628. 3. 201529. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
8. z 1 593 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022753535
platiteľ od 11. 2. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2026
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sládkovičova 6014/29, 974 03 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 2. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 15982/S
Veľkosť
50 – 99 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností · 3 ukončené činnosti

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2009
  • zasielateľstvood 2009
  • prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov bez poskytnutia iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2015
  • medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhraduod 2021
  • vykonávanie vnútroštátnej nákladnej cestnej dopravyod 2022
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2023
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2023
  • Administratívne službyod 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný nešpecializovaný maloobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4712), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20258. z 1 593
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný nešpecializovaný maloobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

6 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 2. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Radoslav Hruška
  3. 29. 1. 2026Nový spoločníkAlexander Kóré, podiel 100 %
  4. 24. 9. 2025Zápis konečného užívateľa výhodAlexander Kóré
  5. 24. 9. 2025Zápis konečného užívateľa výhodIng. Radoslav Hruška
  6. 1. 2. 2020Presun sídlaSládkovičova 6014/29 Banská Bystricapredtým Zimná ulica 4 Banská Bystrica 5
  7. 26. 2. 2011Presun sídlaZimná ulica 4 Banská Bystrica 5predtým Kremnička 3 Banská Bystrica
  8. 3. 2. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný nešpecializovaný maloobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44616163

TLS Logistics, s.r.o. – tržby 11,4 mil. € – IČO 44616163