SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44623747

" ŽALÁR " s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 2009
IČO
44623747
DIČ
2022758980
Sídlo
Karpatská 678/16, 949 01 Nitra
firmy v okolí

KonateľIng. Miroslava Blašková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

" ŽALÁR " s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, v registri od 10. 2. 2009. Vo vedení firmy: Miroslava Blašková. V roku 2025 mala firma tržby 138 tis. € (+10,1 %) a zisk 453 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať556. z 1 275 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
138 tis. €
Za rok
+10 %
Od 2014
+91 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+4 %2016+25 %2017+5 %2018−18 %2019+72 %2020−32 %2021−5 %2022+187 %2023−51 %2024−0 %2025+10 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,1 %
  • Najlepší rok
    2022, +187 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,3 %
    −1,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,9 %
    −8,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,5 %
    −2,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    72,1 %
    −2,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby138 044 €125 328 €125 859 €258 848 €90 136 €94 741 €139 561 €81 198 €98 592 €93 614 €74 837 €72 265 €
Výsledok hospodárenia453 €2 465 €1 178 €28 €398 €−4 060 €730 €−22 614 €1 746 €244 €935 €3 021 €
Aktíva spolu87 193 €94 960 €100 509 €96 695 €215 729 €231 034 €279 410 €266 976 €245 843 €209 873 €68 909 €67 821 €
Vlastné imanie24 348 €23 894 €21 613 €−9 576 €−10 493 €−10 908 €−6 592 €−7 322 €15 628 €13 882 €13 880 €14 525 €
Podané9. 6. 20265. 6. 202525. 3. 202429. 6. 202329. 6. 202230. 3. 202127. 3. 202029. 3. 201928. 3. 201830. 3. 201730. 3. 201627. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
556. z 1 275 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
979 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022758980
platiteľ od 15. 10. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Karpatská 678/16, 949 01 Nitra
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 2. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 23937/N
Základné imanie
5 100 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56300 Služby pohostinstiev
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecíod 2009
  • reklamné a marketingové službyod 2009
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2009
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2009
  • výroba nápojovod 2009
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby pohostinstiev — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 11. 2. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025556. z 1 275
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby pohostinstiev).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 9. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 9. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 7. 2022Presun sídlaKarpatská 678/16 Nitrapredtým Bajkalská 681/4 Nitra
  3. 28. 7. 2022Nový spoločníkIng. Miroslava Blašková, podiel 100 %
  4. 25. 2. 2014Presun sídlaBajkalská 681/4 Nitrapredtým Sitnianska 1/671 Nitra
  5. 15. 10. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022758980
  6. 10. 2. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby pohostinstiev s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44623747

" ŽALÁR " s.r.o. – tržby 138 tis. € – IČO 44623747