SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44628846

Boyser s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Veľký Šariš · od 2009
IČO
44628846
DIČ
2022757132
Sídlo
Mlynská 8, 082 21 Veľký Šariš
firmy v okolí

KonateľIng. Vladislav Dziak

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Boyser s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľký Šariš, v registri od 6. 2. 2009. Vo vedení firmy: Vladislav Dziak. V roku 2025 mala firma tržby 1,5 mil. € (+25,8 %) a zisk 25 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať103. z 352 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,5 mil. €
Za rok
+26 %
Od 2014
+482 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2014—2015+163 %2016+1 %2017+46 %2018−36 %2019−15 %2020+36 %2021+17 %2022−12 %2023+26 %2024+26 %2025+26 %
  • Priemerný rast ročne
    +17,4 %
  • Najlepší rok
    2015, +163 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,7 %
    +1,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,4 %
    +10,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,2 %
    +5,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    49,8 %
    −1,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 489 165 €1 184 105 €941 648 €748 658 €854 785 €732 103 €537 983 €636 532 €991 348 €681 247 €672 442 €255 914 €—
Výsledok hospodárenia25 382 €707 €21 776 €7 649 €32 315 €12 358 €484 €673 €95 930 €33 242 €28 983 €6 478 €9 922 €
Aktíva spolu484 890 €514 805 €408 980 €402 987 €638 879 €373 358 €381 002 €367 195 €242 422 €157 258 €121 216 €72 906 €56 614 €
Vlastné imanie243 617 €251 235 €250 528 €228 753 €221 104 €188 790 €176 432 €175 948 €175 275 €89 267 €56 025 €27 042 €20 424 €
Podané27. 3. 202631. 3. 202527. 6. 202430. 3. 202328. 6. 202231. 5. 202130. 6. 202028. 3. 201929. 6. 201829. 3. 201723. 3. 201630. 3. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
103. z 352 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022757132
platiteľ od 23. 2. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mlynská 8, 082 21 Veľký Šariš
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 2. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 21206/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46690 Veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Veľký Šariš.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • zámočníctvood 2009
  • fotografické službyod 2009
  • výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedod 2009
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2009
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2009
  • vydavateľská činnosťod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
16 zmlúv
spolu 121 tis. € · posledná 6. 3. 2025

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46690), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025103. z 352
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 10. 2022Nový spoločníkIng. Vladislav Dziak, podiel 100 %
  3. 26. 6. 2018Presun sídlaMlynská 8 Veľký Šarišpredtým Budovateľská 38 Prešov
  4. 6. 2. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44628846

Boyser s. r. o. – tržby 1,5 mil. € – IČO 44628846