SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44646208

OLD STYLE, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Veľká Lomnica · od 2009
IČO
44646208
DIČ
2022802210
Sídlo
Gaštanova 6/1377, 059 52 Veľká Lomnica
firmy v okolí

KonateľIng. Slavomír Fassinger+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

OLD STYLE, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľká Lomnica, v registri od 11. 3. 2009. Vo vedení firmy: Slavomír Fassinger a Dana Fassingerová. V roku 2025 mala firma tržby 194 tis. € (+15,8 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať826. z 3 141 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
194 tis. €
Za rok
+16 %
Od 2014
+1303 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015×8,72016+37 %2017−5 %2018+1 %2019−1 %2020+25 %2021−4 %2022+8 %2023+17 %2024−30 %2025+16 %
  • Najlepší rok
    2015, ×8,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,9 %
    +26,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    0,4 %
    +11,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    146,5 %
    −11,1 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby193 620 €167 230 €237 816 €203 281 €187 382 €194 483 €155 233 €157 187 €156 333 €164 732 €120 401 €13 798 €—
Výsledok hospodárenia1 667 €−42 810 €−1 518 €23 731 €32 195 €10 328 €6 427 €−86 953 €−56 961 €−46 401 €−56 419 €4 567 €—
Aktíva spolu467 125 €379 864 €390 903 €398 984 €343 983 €316 261 €355 375 €66 753 €78 006 €17 050 €24 159 €100 €9 231 €
Vlastné imanie−217 012 €−218 679 €−175 869 €−174 351 €−198 082 €−230 277 €−243 614 €−250 041 €−163 089 €−106 128 €−59 726 €−3 308 €−7 875 €
Podané23. 3. 202616. 3. 202513. 3. 202429. 3. 202330. 6. 202229. 3. 202113. 5. 202024. 6. 201929. 3. 201820. 6. 201730. 6. 201619. 6. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
826. z 3 141 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022802210
platiteľ od 12. 5. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Gaštanova 6/1377, 059 52 Veľká Lomnica
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 3. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 21357/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46190 Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Veľká Lomnica.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2024
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2024
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2024
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2024
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2024
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 25. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025826. z 3 141
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 23. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 23. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 4. 2023Nový spoločníkIng. Dana Fassingerová, podiel 50 %
  3. 25. 4. 2023Nový spoločníkIng. Slavomír Fassinger, podiel 50 %
  4. 21. 4. 2023Nový člen vedeniaIng. Dana Fassingerová, konateľ
  5. 30. 3. 2018Nový člen vedeniaIng. Slavomír Fassinger, konateľ
  6. 12. 5. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022802210
  7. 11. 3. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44646208

OLD STYLE, s.r.o. – tržby 194 tis. € – IČO 44646208