SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44663285

ELTO PLUS s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Michalovce · od 2009
IČO
44663285
DIČ
2022793795
Sídlo
Štefánikova 53, 071 01 Michalovce
firmy v okolí

KonateľJaroslav Duda+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ELTO PLUS s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Michalovce, v registri od 13. 3. 2009. Vo vedení firmy: Jaroslav Duda a Mária Dudová. V roku 2025 mala firma tržby 242 tis. € (−27,7 %) a zisk 107 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať719. z 2 869 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
242 tis. €
Za rok
−28 %
Od 2013
+48 %
0200 tis.400 tis.2013—2014−20 %2015+32 %2016−8 %2017−23 %2018+83 %2019−15 %2020+53 %2021−12 %2022−1 %2023+2 %2024+28 %2025−28 %
  • Priemerný rast ročne
    +3,3 %
  • Najlepší rok
    2018, +83 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,0 %
    −4,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,1 %
    −7,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,0 %
    −6,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    14,8 %
    +3,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby241 870 €334 686 €262 289 €256 161 €258 217 €293 130 €192 193 €226 552 €123 682 €159 763 €173 637 €131 185 €163 916 €
Výsledok hospodárenia107 €14 489 €34 826 €3 971 €13 653 €24 462 €109 €29 941 €−627 €−839 €29 225 €88 €−2 256 €
Aktíva spolu232 683 €222 826 €222 862 €189 492 €203 275 €182 331 €126 762 €147 702 €95 857 €95 792 €164 491 €83 819 €74 938 €
Vlastné imanie198 203 €198 096 €183 607 €148 781 €144 811 €131 158 €106 696 €106 587 €76 646 €77 273 €78 112 €48 887 €48 800 €
Podané30. 3. 202628. 3. 202528. 3. 202430. 3. 202327. 3. 202231. 3. 202130. 3. 202031. 3. 201931. 3. 201828. 3. 201730. 3. 201631. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
719. z 2 869 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022793795
platiteľ od 15. 4. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2017
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Štefánikova 53, 071 01 Michalovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 3. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 23364/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43210 Elektrická inštalácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Michalovce.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie elektrickej požiarnej signalizácieod 2009
  • projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2009
  • čistiace a upratovacie službyod 2009
  • vedenie účtovníctvaod 2009
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2009
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2009
  • oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Elektrická inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 108 tis. € · posledná 19. 5. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025719. z 2 869
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (elektrická inštalácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 13 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 12. 2022Zápis konečného užívateľa výhodJaroslav Duda
  3. 17. 12. 2022Zápis konečného užívateľa výhodMária Dudová
  4. 20. 12. 2020Nový spoločníkIng. Mária Dudová, podiel 51 %
  5. 20. 12. 2020Nový spoločníkJaroslav Duda, podiel 49 %
  6. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodEmil Tokár
  7. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Mária Dudová
  8. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodJaroslav Duda
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia elektrická inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44663285

ELTO PLUS s.r.o. – tržby 242 tis. € – IČO 44663285