SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44664133

KOVSTOL s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bardejov · od 2009
IČO
44664133
DIČ
2022786788
Sídlo
Duklianska 4431, 085 01 Bardejov
firmy v okolí

KonateľJán Ruhalovský+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KOVSTOL s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bardejov, v registri od 19. 3. 2009. Vo vedení firmy: Ján Ruhalovský a Dominik Ruhalovský. V roku 2025 mala firma tržby 555 tis. € (+22,1 %) a zisk 73 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať250. z 1 126 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
555 tis. €
Za rok
+22 %
Od 2016
+107 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2016—2017+7 %2018+18 %2019−21 %2020+8 %2021+4 %2022+41 %2023+22 %2024−12 %2025+22 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,4 %
  • Najlepší rok
    2022, +41 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    13,2 %
    +13,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    38,3 %
    +40,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,3 %
    +8,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    78,3 %
    −7,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby555 265 €454 809 €515 717 €422 945 €300 180 €289 407 €267 143 €338 013 €287 528 €268 133 €
Výsledok hospodárenia73 392 €−2 609 €32 561 €1 526 €16 056 €26 354 €4 843 €7 844 €2 755 €2 678 €
Aktíva spolu883 632 €842 438 €917 238 €962 906 €747 572 €633 486 €540 691 €429 779 €363 605 €154 390 €
Vlastné imanie191 711 €118 319 €120 928 €88 368 €86 843 €70 787 €44 530 €39 687 €31 843 €29 088 €
Podané31. 3. 202625. 6. 20251. 4. 202416. 5. 20232. 2. 202222. 3. 202126. 2. 20206. 3. 201928. 2. 201815. 2. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
250. z 1 126 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022786788
platiteľ od 1. 5. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2023
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Duklianska 4431, 085 01 Bardejov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 3. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 21402/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
25620 Obrábanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bardejov.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • kovoobrábanieod 2009
  • zámočníctvood 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konenčnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 2023
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Obrábanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 273 tis. € · posledná 22. 7. 2026
Eurofondy
1 projekt
zazmluvnené 196 tis. € · posledný 27. 4. 2019

Posledné zmluvy

  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny BardejovDohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy7 tis. €22. 7. 2026
  • Slovenská inovačná a energetická agentúra*Zmluva o poskytnutí pomoci de minimis prostredníctvom Inovačnej poukážky a komplexného online inovačného poradenstva30 tis. €14. 4. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25620), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025250. z 1 126
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (obrábanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 12 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 4. 2023Zápis konečného užívateľa výhodIng. Dominik Ruhalovský
  3. 1. 4. 2023Zápis konečného užívateľa výhodJán Ruhalovský
  4. 31. 3. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Ján Ruhalovský
  5. 25. 3. 2023Presun sídlaDuklianska 4431 Bardejovpredtým Brezová 2607/3 Bardejov
  6. 25. 3. 2023Nový spoločníkIng. Dominik Ruhalovský, podiel 50 %
  7. 25. 3. 2023Nový spoločníkJán Ruhalovský, podiel 50 %
  8. 13. 3. 2023Nový člen vedeniaJán Ruhalovský, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia obrábanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44664133

KOVSTOL s. r. o. – tržby 555 tis. € – IČO 44664133