SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44668155

ACODING, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2009
IČO
44668155
DIČ
2022774974
Sídlo
Jesenná 26, 080 05 Prešov
firmy v okolí

KonateľIveta Prislupská+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ACODING, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 11. 3. 2009. Vo vedení firmy: Iveta Prislupská a Peter Prislupský. V roku 2025 mala firma tržby 2,7 mil. € (+5,8 %) a zisk 216 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať16. z 131 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2,7 mil. €
Za rok
+6 %
Od 2013
+330 %
01 mil.2 mil.3 mil.2013—2014+17 %2015+2 %2017+61 %2018+7 %2019+10 %2020+20 %2021+22 %2022+39 %2023−18 %2024+8 %2025+6 %
  • Priemerný rast ročne
    +12,9 %
  • Najlepší rok
    2017, +61 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    8,0 %
    −0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    23,5 %
    −6,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    15,1 %
    −3,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    35,6 %
    −0,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 704 286 €2 555 733 €2 366 504 €2 889 670 €2 076 845 €1 701 982 €1 424 011 €1 290 502 €1 202 494 €—746 960 €734 953 €629 278 €
Výsledok hospodárenia216 226 €209 807 €40 830 €106 179 €42 793 €66 662 €14 646 €34 880 €23 023 €123 825 €44 018 €9 840 €2 436 €
Aktíva spolu1 427 305 €1 103 386 €1 031 554 €1 117 039 €1 221 918 €1 032 094 €826 003 €563 389 €662 242 €635 519 €760 587 €414 199 €230 685 €
Vlastné imanie918 781 €702 554 €492 747 €451 972 €345 793 €303 000 €271 218 €258 318 €223 438 €200 414 €76 589 €27 570 €50 732 €
Podané18. 3. 202626. 3. 202512. 3. 202429. 3. 202323. 3. 202229. 3. 202127. 3. 202026. 3. 201913. 3. 201828. 6. 201730. 5. 201623. 6. 201530. 4. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
16. z 131 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022774974
platiteľ od 18. 3. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jesenná 26, 080 05 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 3. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 21356/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46510 Veľkoobchod s počítačmi, počítačovými periférnymi zariadeniami a softvérom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Záložné práva

4 záznamy v Notárskom centrálnom registri

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 2009
  • administratívne službyod 2009
  • vedenie účtovníctvaod 2009
  • počítačové službyod 2009
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2009
  • prenájom hnuteľných vecíod 2009
  • skladovanieod 2009
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s počítačmi, počítačovými periférnymi zariadeniami a softvérom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 200 tis. € · posledná 11. 6. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46510), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202516. z 131
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s počítačmi, počítačovými periférnymi zariadeniami a softvérom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

7 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 18. 3. 2026 · 18 záznamov

  1. 18. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 3. 2026Záložné právoveriteľ: Československá obchodná banka
  3. 30. 7. 2022Zápis konečného užívateľa výhodIveta Prislupská
  4. 30. 7. 2022Zápis konečného užívateľa výhodPeter Prislupský
  5. 29. 7. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodIveta Prislupská
  6. 29. 7. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodPeter Prislupský
  7. 22. 1. 2022Zápis konečného užívateľa výhodIveta Prislupská
  8. 22. 1. 2022Zápis konečného užívateľa výhodPeter Prislupský
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s počítačmi, počítačovými periférnymi zariadeniami a softvérom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44668155

ACODING, s. r. o. – tržby 2,7 mil. € – IČO 44668155