SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44670672

tech-dent.eu s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Dulov · od 2009

predtým presi-dent.eu s. r. o.

IČO
44670672
DIČ
2022789780
Sídlo
Dulov 304, 018 52 Dulov
firmy v okolí

KonateľIvan Kováčik

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

tech-dent.eu s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dulov, v registri od 14. 3. 2009. Vo vedení firmy: Ivan Kováčik. V roku 2025 mala firma tržby 71 tis. € (+2,5 %) a zisk 14 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1472. z 3 012 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
71 tis. €
Za rok
+2 %
Od 2013
−48 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2014−36 %2015−56 %2016+92 %2017+6 %2018−15 %2019+40 %2020−1 %2021+6 %2022−33 %2023−4 %2024+13 %2025+2 %
  • Priemerný rast ročne
    −5,3 %
  • Najlepší rok
    2016, +92 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    19,4 %
    +12,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    62,2 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,1 %
    +3,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    90,1 %
    −5,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby71 162 €69 448 €61 687 €64 475 €95 626 €90 559 €91 744 €65 359 €77 151 €73 031 €38 114 €87 157 €136 195 €
Výsledok hospodárenia13 771 €4 491 €−1 773 €2 812 €25 069 €15 006 €29 737 €10 675 €14 259 €18 620 €−7 757 €25 769 €28 717 €
Aktíva spolu224 830 €188 869 €190 274 €196 197 €177 522 €145 574 €138 088 €103 717 €112 491 €101 229 €57 697 €62 300 €53 316 €
Vlastné imanie22 152 €8 381 €3 891 €8 476 €30 733 €20 670 €35 401 €16 339 €19 923 €16 527 €−2 093 €31 433 €34 381 €
Podané11. 6. 20263. 6. 20259. 4. 202428. 3. 202329. 6. 202230. 3. 202122. 10. 202022. 3. 201923. 3. 201828. 6. 201730. 3. 201626. 3. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1472. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022789780
platiteľ od 1. 4. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dulov 304, 018 52 Dulov
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 3. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 21416/R
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
presi-dent.eu s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Dulov.

Predmet činnosti

25 zapísaných činností

  • reklamné a marketingové službyod 2009
  • čistiace a upratovacie službyod 2009
  • prenájom hnuteľných vecíod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2009
  • opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 2009
  • slúžby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2009
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251472. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 11. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 11. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 3. 2014Zmena obchodného menatech-dent.eu s. r. o.predtým presi-dent.eu s. r. o.
  3. 11. 3. 2014Presun sídlaDulov 304 Dulovpredtým 148 Dulov
  4. 14. 3. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44670672

tech-dent.eu s. r. o. – tržby 71 tis. € – IČO 44670672