SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44680864

Grigolin Group s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2009
IČO
44680864
DIČ
2022781849
Sídlo
Mierová 64, 821 05 Bratislava
firmy v okolí

KonateľBranislav Sťahuliak

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Grigolin Group s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 19. 3. 2009. Vo vedení firmy: Branislav Sťahuliak. V roku 2025 mala firma tržby 34 tis. € (−53,9 %) a stratu 198 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať420. z 485 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
34 tis. €
Za rok
−54 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015+283 %2016+32 %2017+296 %2018+35 %2019+23 %2020+51 %2021+46 %2022−14 %2023−40 %2024+35 %2025−54 %
  • Najlepší rok
    2017, +296 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,6 %
    −4,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -1,2 %
    −18,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,6 %
    −8,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    49,4 %
    −5,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby33 889 €73 570 €54 304 €90 537 €105 371 €72 170 €47 860 €38 917 €28 865 €7 282 €5 518 €1 440 €—
Výsledok hospodárenia−198 €3 005 €56 €355 €17 245 €13 483 €7 322 €17 372 €11 935 €−1 781 €−7 636 €−13 748 €−8 459 €
Aktíva spolu33 256 €37 725 €24 745 €42 110 €72 907 €13 683 €16 288 €12 094 €13 480 €18 530 €2 876 €9 850 €21 283 €
Vlastné imanie16 820 €17 018 €14 012 €13 957 €13 602 €−3 644 €−17 127 €−24 450 €−41 822 €−53 757 €−51 976 €−44 340 €−30 592 €
Podané27. 5. 20268. 5. 20259. 4. 202424. 3. 20231. 6. 202226. 5. 20215. 6. 20205. 4. 201919. 2. 20188. 6. 201727. 6. 201626. 6. 201511. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
420. z 485 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022781849
platiteľ od 1. 4. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mierová 64, 821 05 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 3. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 57446/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46730 Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2009
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom,od 2009
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla,od 2009
  • maloobchod a/alebo veľkoobchod s výrobkami z dreva,od 2009
  • maloobchod a/alebo veľkoobchod so stavebnými hmotami, stavebnými výrobkami a sanitárnou technikou,od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46730), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025420. z 485
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 5. 2026 · 2 záznamy

  1. 27. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 3. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44680864

Grigolin Group s. r. o. – tržby 34 tis. € – IČO 44680864