SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44699425

DVK - V servis s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Pezinok · od 2009
IČO
44699425
DIČ
2022790517
Sídlo
Pod lipou 1420/13, 902 01 Pezinok
firmy v okolí

KonateľIng. Vladimír Belan+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DVK - V servis s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pezinok, v registri od 24. 3. 2009. Vo vedení firmy: Vladimír Belan, Barbora Belanová a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 86 tis. € (+13,0 %) a zisk 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať9. z 11 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
86 tis. €
Za rok
+13 %
Od 2014
+31 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015−10 %2016−34 %2017+7 %2018+18 %2019+15 %2020−36 %2021+55 %2022−7 %2023+107 %2024−29 %2025+13 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,5 %
  • Najlepší rok
    2023, +107 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    9,2 %
    +2,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    24,5 %
    +4,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    10,3 %
    −6,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    57,9 %
    +45,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby85 940 €76 036 €107 760 €52 144 €56 336 €36 314 €56 563 €49 261 €41 727 €39 066 €59 269 €65 689 €—
Výsledok hospodárenia7 914 €4 793 €−617 €−4 039 €11 993 €12 026 €11 435 €10 733 €9 769 €−1 847 €5 941 €5 979 €2 466 €
Aktíva spolu76 893 €27 940 €61 743 €30 423 €25 643 €32 581 €44 456 €43 135 €48 329 €46 374 €59 072 €62 345 €66 070 €
Vlastné imanie32 352 €24 438 €18 200 €18 816 €17 584 €17 026 €16 435 €15 733 €14 769 €6 665 €14 453 €10 979 €7 466 €
Podané28. 1. 202619. 2. 202514. 2. 202410. 3. 20239. 2. 20222. 3. 202118. 3. 202020. 3. 201921. 3. 201821. 3. 20173. 2. 201626. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
9. z 11 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022790517
platiteľ od 15. 4. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pod lipou 1420/13, 902 01 Pezinok
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 3. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 57564/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
2813 Výroba iných čerpadiel a kompresorov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Pezinok.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • počítačové služby,od 2009
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,od 2009
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2009
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2009
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2009
  • opravy pracovných strojov,od 2009
  • výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií,od 2009
  • výroba strojov pre hospodárske odvetvia,od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba iných čerpadiel a kompresorov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 7. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 2813), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20259. z 11
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba iných čerpadiel a kompresorov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 19. 5. 2026 · 4 záznamy

  1. 19. 5. 2026Nový člen vedeniaIng. Barbora Belanová, konateľ
  2. 19. 5. 2026Nový člen vedeniaIng. Martin Belan, konateľ
  3. 28. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  4. 24. 3. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba iných čerpadiel a kompresorov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44699425

DVK - V servis s. r. o. – tržby 86 tis. € – IČO 44699425