SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44701438

Precise-IT-Solutions k. s.

AktívnaKomanditná spoločnosť · Bratislava · od 2009
IČO
44701438
DIČ
2022807677
Sídlo
Svrčia 10, 841 04 Bratislava – Karlova Ves
firmy v okolí

KomplementárSMARTandPRECISE s.r.o.+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Precise-IT-Solutions k. s. je komanditná spoločnosť so sídlom v obci Bratislava – Karlova Ves, v registri od 22. 4. 2009. Vo vedení firmy: SMARTandPRECISE s.r.o. a Patrick Kaiser. V roku 2026 mala firma tržby 31 tis. € (−68,1 %) a zisk 23 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať13. z 16 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

14 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2026
31 tis. €
Za rok
−68 %
Od 2013
−91 %
0200 tis.400 tis.2013—2014−12 %2015+25 %2016−12 %2017+0 %2018−4 %2019−2 %2020−1 %2021+20 %2022−21 %2023−5 %2024−8 %2025−62 %2026−68 %
  • Priemerný rast ročne
    −16,9 %
  • Najlepší rok
    2015, +25 %

Ukazovatele 2026

  • Marža
    73,9 %
    −10,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    98,9 %
    −0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    94,6 %
    +3,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    4,4 %
    −3,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20262025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby31 110 €97 455 €257 667 €280 830 €296 506 €377 071 €313 833 €316 849 €323 678 €337 794 €336 752 €384 292 €306 559 €347 014 €
Výsledok hospodárenia23 002 €82 165 €194 009 €214 231 €227 419 €290 552 €236 676 €219 015 €226 739 €242 438 €247 906 €279 062 €209 252 €243 492 €
Aktíva spolu24 311 €89 742 €203 805 €229 000 €258 176 €301 440 €471 137 €223 650 €231 474 €246 653 €1 253 969 €1 023 384 €732 219 €518 277 €
Vlastné imanie23 252 €82 415 €194 259 €214 481 €227 669 €290 802 €455 941 €219 265 €226 989 €242 688 €1 249 784 €1 001 878 €722 817 €513 565 €
Podané7. 8. 202630. 9. 202513. 2. 202520. 2. 20246. 3. 20232. 3. 202211. 2. 202130. 3. 202026. 3. 201926. 3. 201830. 3. 20173. 2. 201613. 3. 201520. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
13. z 16 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 14 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022807677
platiteľ od 5. 5. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Svrčia 10, 841 04 Bratislava – Karlova Ves
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Komanditná spoločnosť
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 4. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sr, vložka 788/B
Základné imanie
250 €
Hlavná činnosť
62090 Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Karlova Ves.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

3 zapísané činnosti

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2009
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2009
  • počítačové služby,od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62090), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202613. z 16
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2026 zverejnili tržby (ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 7. 8. 2026 · 5 záznamov

  1. 7. 8. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2026
  2. 8. 4. 2025Presun sídlaSvrčia 10 Bratislava - mestská časť Karlova Vespredtým Černyševského 23 Bratislava - mestská časť Petržalka
  3. 7. 2. 2024Presun sídlaČernyševského 23 Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Kopčianska 10 Bratislava
  4. 2. 10. 2010Presun sídlaKopčianska 10 Bratislavapredtým Mozartova 21 Bratislava
  5. 22. 4. 2009Vznik firmyKomanditná spoločnosť
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44701438

Precise-IT-Solutions k. s. – tržby 31 tis. € – IČO 44701438