SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44714653

TATRAPOS, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Švábovce · od 2009
IČO
44714653
DIČ
2022807259
Sídlo
059 12 Švábovce
firmy v okolí

KonateľDaniel Garba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TATRAPOS, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Švábovce, v registri od 15. 4. 2009. Vo vedení firmy: Daniel Garba. V roku 2025 mala firma tržby 450 tis. € (−1,2 %) a zisk 13 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať452. z 3 141 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
450 tis. €
Za rok
−1 %
Od 2014
+141 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015+21 %2016+17 %2017+10 %2018−16 %2019+13 %2020+10 %2021+55 %2022+9 %2023−21 %2024+11 %2025−1 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,3 %
  • Najlepší rok
    2021, +55 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,8 %
    −1,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    7,7 %
    −5,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,8 %
    −3,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    37,7 %
    +2,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby449 566 €454 841 €407 954 €516 657 €472 188 €304 144 €276 436 €245 155 €290 189 €264 681 €225 304 €186 461 €—
Výsledok hospodárenia12 684 €19 642 €26 865 €26 163 €5 220 €3 526 €−2 021 €7 921 €2 417 €14 503 €5 996 €838 €4 634 €
Aktíva spolu264 244 €235 788 €203 694 €188 675 €205 458 €119 776 €147 048 €122 026 €119 771 €127 039 €100 461 €89 749 €67 202 €
Vlastné imanie164 503 €151 819 €128 527 €101 662 €75 499 €70 279 €66 753 €68 774 €62 834 €60 417 €45 915 €39 919 €39 081 €
Podané14. 2. 20262. 4. 202529. 5. 20241. 6. 20231. 5. 202216. 4. 202110. 2. 202027. 2. 201913. 2. 201822. 3. 20177. 3. 20163. 3. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
452. z 3 141 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022807259
platiteľ od 20. 5. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
059 12 Švábovce
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 4. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 21498/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46190 Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Švábovce.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2009
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2009
  • čistiace a upratovacie službyod 2009
  • vedenie účtovníctvaod 2009
  • administratívne službyod 2009
  • prenájom hnuteľných vecíod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025452. z 3 141
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 14. 2. 2026 · 5 záznamov

  1. 14. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 1. 2019Nový spoločníkDaniel Garba, podiel 100 %
  3. 31. 1. 2014Presun sídla531 Švábovcepredtým Letná 3479/7 Poprad
  4. 20. 5. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022807259
  5. 15. 4. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44714653

TATRAPOS, s. r. o. – tržby 450 tis. € – IČO 44714653