SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44720955

AKORD stavby, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Námestovo · od 2009
IČO
44720955
DIČ
2022798470
Sídlo
Miestneho priemyslu 572, 029 01 Námestovo
firmy v okolí

KonateľPeter Hvolka+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AKORD stavby, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Námestovo, v registri od 7. 4. 2009. Vo vedení firmy: Peter Hvolka a Peter Hvolka. V roku 2025 mala firma tržby 1,1 mil. € (−48,3 %) a zisk 13 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať203. z 1 673 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,1 mil. €
Za rok
−48 %
Od 2013
−28 %
02 mil.4 mil.2013—2014+25 %2015−3 %2016−17 %2017+64 %2018+2 %2019−25 %2020+2 %2021−47 %2022+212 %2023−44 %2024+18 %2025−48 %
  • Priemerný rast ročne
    −2,7 %
  • Najlepší rok
    2022, +212 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,2 %
    +0,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,7 %
    −2,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,2 %
    −0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    74,7 %
    −1,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 109 022 €2 145 095 €1 824 224 €3 251 878 €1 043 348 €1 981 684 €1 941 235 €2 590 293 €2 532 362 €1 548 223 €1 873 633 €1 927 493 €1 540 830 €
Výsledok hospodárenia13 093 €19 571 €2 201 €981 €−486 €5 905 €4 426 €5 161 €1 128 €−12 623 €6 962 €1 749 €3 078 €
Aktíva spolu1 108 503 €1 125 182 €1 473 527 €1 063 970 €1 409 869 €781 691 €920 928 €824 591 €625 132 €1 104 210 €788 314 €681 926 €655 094 €
Vlastné imanie280 251 €267 159 €247 587 €245 386 €244 405 €244 891 €238 986 €234 560 €229 398 €228 271 €240 894 €233 933 €232 183 €
Podané23. 3. 202628. 3. 202526. 3. 202429. 3. 202325. 3. 202230. 3. 202118. 5. 202022. 3. 201926. 3. 201828. 3. 201721. 3. 201626. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
203. z 1 673 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022798470
platiteľ od 15. 5. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Miestneho priemyslu 572, 029 01 Námestovo
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 4. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 51135/L
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4100 Výstavba obytných a neobytných budov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Námestovo.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2009
  • prenájom hnuteľných vecíod 2009
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2009
  • výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementuod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
11 zmlúv
spolu 7,5 mil. € · posledná 13. 8. 2024

Posledné zmluvy

  • Mestské športové zariadenia, s.r.o.Zmluva o dielo č. 04/202412 tis. €13. 8. 2024
  • Mestské športové zariadenia, s.r.o.Zmluva o dielo - dodatok2,6 mil. €30. 4. 2024
  • Mestské športové zariadenia, s.r.o.Zmluva o pôžičke220 tis. €20. 2. 2024
  • Mestské športové zariadenia, s.r.o.Zmluva o dielo 03/2023 - Dodatok č. 2—1. 2. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025203. z 1 673
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 23. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 23. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 31. 10. 2024Nový člen vedeniaPeter Hvolka, konateľ
  3. 13. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodPeter Hvolka
  4. 24. 12. 2014Nový spoločníkPeter Hvolka, podiel 100 %
  5. 15. 5. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022798470
  6. 7. 4. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44720955

AKORD stavby, s.r.o. – tržby 1,1 mil. € – IČO 44720955