SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44723709

Amsadeer s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2009
IČO
44723709
DIČ
2022798217
Sídlo
Ulica svornosti 12787/42, 821 06 Bratislava – Podunajské Biskupice
firmy v okolí

KonateľMgr. Marianna Fejfárová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Amsadeer s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Podunajské Biskupice, v registri od 7. 4. 2009. Vo vedení firmy: Marianna Fejfárová. V roku 2025 mala firma tržby 759 tis. € (+218,0 %) a zisk 38 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať568. z 6 448 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
759 tis. €
Za rok
+218 %
Od 2013
+423 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014+117 %2015+12 %2016+29 %2017+61 %2018+8 %2019−16 %2020+12 %2021+95 %2022−34 %2023−16 %2024−70 %2025+218 %
  • Priemerný rast ročne
    +14,8 %
  • Najlepší rok
    2025, +218 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,0 %
    +19,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    31,8 %
    +63,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    18,8 %
    +29,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    40,9 %
    −24,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby758 583 €238 571 €802 864 €958 163 €1 453 059 €746 245 €664 410 €795 215 €733 904 €454 844 €351 910 €315 069 €145 069 €
Výsledok hospodárenia37 585 €−34 516 €30 000 €32 662 €47 795 €26 160 €25 655 €23 363 €12 415 €386 €−5 255 €5 910 €1 539 €
Aktíva spolu200 052 €314 991 €258 065 €471 240 €404 306 €214 813 €172 597 €242 306 €286 248 €377 648 €105 190 €108 768 €67 839 €
Vlastné imanie118 209 €110 624 €145 140 €115 140 €143 912 €96 117 €69 957 €44 302 €20 938 €8 523 €8 137 €13 392 €7 483 €
Podané23. 4. 202627. 3. 202522. 2. 202423. 2. 202331. 1. 202221. 5. 202131. 1. 202013. 6. 201924. 4. 201810. 4. 201726. 4. 201630. 6. 201511. 8. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
568. z 6 448 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022798217
platiteľ od 1. 7. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ulica svornosti 12787/42, 821 06 Bratislava – Podunajské Biskupice
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 4. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 57811/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
68200 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Podunajské Biskupice.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • kúpa nehnuteľností za účelom ich ďalšieho predaja alebo prenájmu,od 2009
  • počítačové služby,od 2009
  • montáž a opravy kancelárskej techniky,od 2009
  • oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky,od 2009
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2009
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2009
  • reklamné a marketingové služby,od 2009
  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 28. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025568. z 6 448
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 23. 4. 2026 · 6 záznamov

  1. 23. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 5. 2023Presun sídlaUlica svornosti 12787/42 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupicepredtým Považská 46 Bratislava
  3. 1. 6. 2013Nový spoločníkMgr. Marianna Fejfárová, podiel 100 %
  4. 30. 4. 2013Nový člen vedeniaMgr. Marianna Fejfárová, konateľ
  5. 1. 7. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022798217
  6. 7. 4. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44723709

Amsadeer s. r. o. – tržby 759 tis. € – IČO 44723709