SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44724683

H2-concept s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Ladomerská Vieska · od 2009

predtým AREET s. r. o.

IČO
44724683
DIČ
2022824012
Sídlo
Priemyselná 256, 965 01 Ladomerská Vieska
firmy v okolí

KonateľTomáš Schmidt

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

H2-concept s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ladomerská Vieska, v registri od 12. 5. 2009. Vo vedení firmy: Tomáš Schmidt. V roku 2025 mala firma tržby 258 tis. € (−16,1 %) a zisk 16 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať46. z 104 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
258 tis. €
Za rok
−16 %
Od 2014
+33 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015+69 %2016−22 %2017+40 %2018−10 %2019−2 %2020+1 %2021−3 %2022+32 %2023−33 %2024+13 %2025−16 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,6 %
  • Najlepší rok
    2015, +69 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,4 %
    +6,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,2 %
    +3,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,4 %
    +2,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    42,8 %
    −5,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby258 246 €307 763 €271 304 €406 588 €309 111 €317 900 €316 085 €321 471 €357 188 €255 765 €328 697 €194 548 €—
Výsledok hospodárenia16 448 €1 136 €3 748 €82 449 €41 381 €34 985 €27 155 €−20 264 €66 009 €19 378 €99 532 €13 017 €206 €
Aktíva spolu682 016 €726 426 €691 356 €535 671 €489 852 €465 802 €476 260 €489 019 €365 310 €231 426 €187 853 €119 023 €46 670 €
Vlastné imanie389 810 €373 362 €372 226 €368 478 €286 029 €244 649 €209 663 €182 508 €202 772 €136 763 €117 385 €17 852 €4 836 €
Podané8. 6. 202628. 4. 202513. 3. 202428. 4. 20238. 6. 202230. 3. 202130. 5. 202022. 6. 201911. 6. 201826. 5. 20175. 6. 201624. 6. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
46. z 104 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022824012
platiteľ od 8. 6. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Priemyselná 256, 965 01 Ladomerská Vieska
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 5. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 24535/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
28990 Výroba ostatných strojov na špeciálne účely i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
AREET s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Ladomerská Vieska.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • počítačové službyod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2009
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
  • výroba strojov a zariadení na využitie alternatívnych zdrojov energieod 2009
  • kovoobrábanieod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných strojov na špeciálne účely i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 2. 3. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 28990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202546. z 104
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných strojov na špeciálne účely i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 8. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 8. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 12. 2014Nový spoločníkTomáš Schmidt, podiel 100 %
  3. 28. 6. 2013Presun sídlaPriemyselná 256 Ladomerská Vieskapredtým Nová Lehota 118 Handlová
  4. 1. 6. 2013Nový člen vedeniaTomáš Schmidt, konateľ
  5. 18. 2. 2010Zmena obchodného menaH2-concept s. r. o.predtým AREET s. r. o.
  6. 12. 5. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných strojov na špeciálne účely i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44724683

H2-concept s. r. o. – tržby 258 tis. € – IČO 44724683