SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44726732

KOBRA I. s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Michalovce · od 2009
IČO
44726732
DIČ
2022810229
Sídlo
Kpt. Nálepku 1072/20, 071 01 Michalovce
firmy v okolí

KonateľMária Rubínová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KOBRA I. s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Michalovce, v registri od 28. 4. 2009. Vo vedení firmy: Mária Rubínová. V roku 2025 mala firma tržby 540 tis. € (+1,0 %) a zisk 13 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať74. z 266 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
540 tis. €
Za rok
+1 %
Od 2014
+128 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015+6 %2016+19 %2017+0 %2018+33 %2019−3 %2020+15 %2021+10 %2022+10 %2023−2 %2024+1 %2025+1 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,8 %
  • Najlepší rok
    2018, +33 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,4 %
    +2,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    5,3 %
    +4,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,0 %
    +1,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    62,7 %
    −1,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby540 226 €534 891 €530 573 €540 078 €493 016 €447 469 €387 916 €399 476 €300 414 €300 058 €251 506 €236 437 €—
Výsledok hospodárenia13 145 €1 406 €4 581 €3 870 €10 812 €8 360 €8 522 €761 €9 291 €2 880 €4 632 €3 726 €1 124 €
Aktíva spolu658 990 €679 762 €654 017 €777 935 €668 234 €358 862 €368 247 €440 082 €422 333 €78 222 €104 630 €71 598 €75 058 €
Vlastné imanie245 726 €246 128 €248 338 €342 438 €213 113 €144 041 €109 314 €322 242 €320 962 €27 517 €25 811 €21 179 €22 842 €
Podané17. 3. 202616. 3. 202517. 3. 202430. 3. 202330. 3. 202223. 3. 202130. 3. 202018. 3. 201919. 3. 201823. 3. 201722. 3. 201627. 3. 201529. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
74. z 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022810229
platiteľ od 1. 6. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kpt. Nálepku 1072/20, 071 01 Michalovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 4. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 23601/V
Veľkosť
25 – 49 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
80100 Súkromné bezpečnostné služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Michalovce.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností

  • nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 tod 2009
  • osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužbyod 2009
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2009
  • čistiace a upratovacie službyod 2009
  • administratívne službyod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Súkromné bezpečnostné služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 80100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202574. z 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (súkromné bezpečnostné služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 17. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 17. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 3. 2022Nový spoločníkMária Rubínová, podiel 100 %
  3. 18. 12. 2018Výmaz konečného užívateľa výhodMária Rubínová
  4. 8. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMária Rubínová
  5. 7. 7. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodMária Rubínová
  6. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMária Rubínová
  7. 24. 7. 2013Presun sídlaKpt. Nálepku 1072/20 Michalovcepredtým Cyrila a Metoda 2050/36 Michalovce
  8. 1. 6. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022810229
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia súkromné bezpečnostné služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44726732

KOBRA I. s.r.o. – tržby 540 tis. € – IČO 44726732