SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44728310

getCLIENTS s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2009

predtým SEMPER MACRO s. r. o.

IČO
44728310
DIČ
2022795863
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava – Rača
firmy v okolí

KonateľMgr. Katarína Podracká+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

getCLIENTS s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rača, v registri od 7. 4. 2009. Vo vedení firmy: Katarína Podracká a Lenka Iľanovská. V roku 2025 mala firma tržby 17 tis. € (−73,9 %) a stratu 39 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať8713. z 11 432 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
17 tis. €
Za rok
−74 %
Od 2013
−50 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2014+150 %2015−22 %2016−10 %2017−59 %2018+188 %2019+43 %2020−5 %2021+54 %2022−29 %2023−23 %2024−19 %2025−74 %
  • Najlepší rok
    2018, +188 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -234,4 %
    −242,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -140,0 %
    −154,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    237,7 %
    +139,3 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby16 721 €64 128 €79 380 €103 338 €145 843 €94 573 €99 680 €69 717 €24 209 €59 154 €65 485 €84 105 €33 646 €
Výsledok hospodárenia−39 188 €5 467 €−8 590 €−12 370 €17 931 €−10 666 €22 673 €−7 919 €−20 935 €2 100 €−4 387 €1 910 €−3 515 €
Aktíva spolu28 000 €38 829 €60 921 €69 004 €93 310 €73 426 €105 591 €51 217 €36 811 €41 626 €36 408 €24 114 €18 011 €
Vlastné imanie−38 567 €623 €−4 844 €3 746 €16 116 €−1 815 €8 851 €−13 822 €−5 904 €15 031 €12 931 €17 318 €15 408 €
Podané19. 3. 202622. 2. 202526. 3. 202427. 3. 202325. 3. 202219. 3. 20219. 6. 202022. 3. 201922. 3. 201821. 3. 201724. 3. 201618. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
8713. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022795863
platiteľ od 19. 3. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava – Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 4. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 57832/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
SEMPER MACRO s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rača.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • administratívne služby,od 2009
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2009
  • reklamné a marketingové služby,od 2009
  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2009
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2009
  • organizovanie kurzov, školení, veľtrhov a výstav,od 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 10 € · posledná 27. 5. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20258713. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 305 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 3 305.

História zmien

Posledná zmena 19. 3. 2026 · 8 záznamov

  1. 19. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 9. 1. 2025Presun sídlaKarpatské námestie 10A Bratislava - mestská časť Račapredtým Krásna 27 Bratislava
  3. 9. 1. 2025Nový spoločníkIng. Lenka Iľanovská, podiel 50 %
  4. 9. 1. 2025Nový spoločníkMgr. Katarína Podracká, podiel 50 %
  5. 8. 12. 2010Zmena obchodného menagetCLIENTS s. r. o.predtým SEMPER MACRO s. r. o.
  6. 1. 11. 2010Nový člen vedeniaIng. Lenka Iľanovská, konateľ
  7. 19. 3. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2022795863
  8. 7. 4. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44728310

getCLIENTS s. r. o. – tržby 17 tis. € – IČO 44728310