SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44733411

TIJI, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Tornaľa · od 2009
IČO
44733411
DIČ
2022820184
Sídlo
Mierová 43, 982 01 Tornaľa
firmy v okolí

KonateľXufen Qiu

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TIJI, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Tornaľa, v registri od 7. 5. 2009. Vo vedení firmy: Xufen Qiu. V roku 2025 mala firma tržby 94 tis. € (−15,8 %) a stratu 29 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1799. z 3 928 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
94 tis. €
Za rok
−16 %
Od 2013
+10 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2014+37 %2015−11 %2016−8 %2017+0 %2018−3 %2019−1 %2020−19 %2021−11 %2022+122 %2023−23 %2024−2 %2025−16 %
  • Priemerný rast ročne
    +0,8 %
  • Najlepší rok
    2022, +122 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -31,1 %
    −33,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -16,2 %
    −17,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    98,1 %
    +13,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby93 900 €111 536 €113 703 €147 666 €66 494 €74 785 €92 876 €93 830 €96 486 €96 451 €104 807 €117 410 €85 488 €
Výsledok hospodárenia−29 245 €2 464 €600 €2 021 €−29 507 €−22 212 €28 €−42 €−816 €13 554 €−1 329 €12 233 €1 091 €
Aktíva spolu180 496 €185 698 €172 831 €117 212 €111 924 €129 447 €123 859 €88 191 €81 956 €75 168 €56 037 €50 040 €38 632 €
Vlastné imanie3 367 €29 137 €26 679 €−23 901 €−25 922 €3 585 €25 796 €25 768 €25 810 €26 625 €13 070 €14 399 €2 167 €
Podané30. 1. 202624. 1. 202529. 1. 202413. 2. 202328. 3. 202226. 3. 202110. 3. 202023. 3. 201922. 3. 20188. 3. 201730. 3. 201623. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1799. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022820184
platiteľ od 1. 2. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mierová 43, 982 01 Tornaľa
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 5. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 18801/S
Základné imanie
6 700 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Tornaľa.

Predmet činnosti

2 zapísané činnosti

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2009
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 30. 4. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251799. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 1. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 8. 2022Nový spoločníkJianyi Zou, podiel 100 %
  3. 26. 7. 2022Nový člen vedeniaXufen Qiu, konateľ
  4. 1. 2. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2022820184
  5. 29. 6. 2010Presun sídlaMierová 43 Tornaľapredtým Obchodná 183/14 Sečovce
  6. 7. 5. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44733411

TIJI, s.r.o. – tržby 94 tis. € – IČO 44733411