SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44733801

PRO-REM, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2009
IČO
44733801
DIČ
2022813639
Sídlo
Orgovánová 12, 040 11 Košice - Západ
firmy v okolí

KonateľIng. Štefan Mariščák+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PRO-REM, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Západ, v registri od 29. 4. 2009. Vo vedení firmy: Štefan Mariščák a Erika Mariščáková. V roku 2025 mala firma tržby 45 tis. € (+8,1 %) a zisk 33 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať597. z 1 071 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
45 tis. €
Za rok
+8 %
Od 2014
+127 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015−1 %2016+31 %2017−0 %2018+6 %2019+12 %2020+1 %2021+3 %2022+10 %2023+15 %2024+5 %2025+8 %
  • Najlepší rok
    2016, +31 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    73,3 %
    +8,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    76,9 %
    +3,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    69,8 %
    +6,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    9,3 %
    −3,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby45 449 €42 027 €39 846 €34 754 €31 722 €30 729 €30 462 €27 179 €25 758 €25 840 €19 732 €20 018 €
Výsledok hospodárenia33 336 €27 207 €26 278 €23 087 €19 394 €19 352 €12 816 €7 323 €7 298 €6 272 €2 994 €2 140 €
Aktíva spolu47 788 €42 743 €44 191 €37 620 €33 059 €43 535 €31 594 €19 221 €17 140 €37 558 €30 475 €27 309 €
Vlastné imanie43 336 €37 207 €36 278 €32 936 €28 274 €39 439 €27 044 €14 228 €13 473 €33 110 €26 838 €23 844 €
Podané15. 3. 202627. 3. 202526. 3. 202425. 3. 202320. 3. 202216. 3. 202128. 3. 202028. 3. 201917. 3. 201829. 3. 201730. 3. 201627. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
597. z 1 071 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Orgovánová 12, 040 11 Košice - Západ
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 4. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 23615/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
68320 Správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice - Západ.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • vykonávanie odborných činností vo výstavbe podľa zák.č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinierov v platnom znení v kategórii: a) Stavebné konštrukcie - projektovanie pozemných stavieb b) Technické, technologické a energetické vybavenie stavieb - zdravotechnické zariadenia a inštalácie c) Statika stavieb - pozemné stavbyod 2009
  • prenájom hnuteľných vecíod 2009
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 2009
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2009
  • reklamné a marketingové službyod 2009
  • čistiace a upratovacie službyod 2009
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2009
  • administratívne službyod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68320), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025597. z 1 071
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 15. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 15. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 4. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44733801

PRO-REM, s.r.o. – tržby 45 tis. € – IČO 44733801