SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44737335

BELÁK BSE, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Liešťany · od 2009
IČO
44737335
DIČ
2022815377
Sídlo
972 27 Liešťany
firmy v okolí

KonateľStanislav Belák+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BELÁK BSE, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liešťany, v registri od 21. 4. 2009. Vo vedení firmy: Stanislav Belák a Stanislav Belák. V roku 2024 mala firma tržby 41 tis. € a stratu 848 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
41 tis. €
Za rok
−90 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2014—2015×86,22016+69 %2017+241 %2018−10 %2019−20 %2020−16 %2021−19 %2022−34 %2024−90 %
  • Najlepší rok
    2015, ×86,2

Ukazovatele 2024

  • Marža
    -2,1 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -1,9 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,8 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    57,4 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby40 655 €—397 468 €603 793 €748 231 €895 182 €1 113 896 €1 237 141 €362 724 €214 609 €2 490 €—
Výsledok hospodárenia−848 €0 €−53 455 €6 839 €20 188 €20 016 €28 187 €36 083 €−5 514 €837 €1 967 €−407 €
Aktíva spolu107 463 €0 €102 771 €173 192 €165 634 €227 164 €301 913 €456 826 €104 401 €108 757 €7 955 €5 503 €
Vlastné imanie45 748 €—60 500 €113 955 €107 116 €86 929 €66 913 €38 726 €2 643 €8 157 €7 320 €5 353 €
Podané26. 11. 202530. 9. 202428. 9. 202329. 9. 202227. 9. 20212. 11. 202028. 9. 201926. 6. 20188. 6. 201729. 3. 201624. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
972 27 Liešťany
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 4. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 21558/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
33200 Inštalácia priemyselných strojov a prístrojov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Liešťany.

Predmet činnosti

3 zapísané činnosti

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
  • montáž, rekonštrukcie, údržba elektrických zariadeníod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inštalácia priemyselných strojov a prístrojov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 33200), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 11. 2025 · 4 záznamy

  1. 26. 11. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  2. 11. 3. 2020Nový spoločníkStanislav Belák, podiel 100 %
  3. 4. 2. 2020Nový člen vedeniaStanislav Belák, konateľ
  4. 21. 4. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inštalácia priemyselných strojov a prístrojov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44737335

BELÁK BSE, s.r.o. – tržby 41 tis. € – IČO 44737335