SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44737823

PO - PROJEKT SK s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Malacky · od 2009
IČO
44737823
DIČ
2022821383
Sídlo
Kozia 5810/46B, 901 01 Malacky
firmy v okolí

KonateľDaniel Baček

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PO - PROJEKT SK s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Malacky, v registri od 6. 5. 2009. Vo vedení firmy: Daniel Baček. V roku 2025 mala firma tržby 238 tis. € (+4,1 %) a zisk 3 tis. €.

3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
238 tis. €
Za rok
+4 %
Od 2013
−26 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+17 %2015+1 %2016+16 %2017−14 %2018+45 %2019−52 %2020−53 %2021+61 %2022+11 %2023+12 %2024−9 %2025+4 %
  • Priemerný rast ročne
    −2,5 %
  • Najlepší rok
    2021, +61 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,4 %
    +0,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,0 %
    +1,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,3 %
    +0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    66,4 %
    −8,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby238 275 €228 879 €250 258 €223 100 €200 922 €125 046 €264 840 €548 069 €378 916 €442 474 €382 698 €377 232 €322 037 €
Výsledok hospodárenia3 246 €1 776 €895 €3 965 €3 435 €−34 752 €46 €3 126 €−6 104 €2 131 €−4 950 €7 227 €−17 236 €
Aktíva spolu241 937 €308 095 €298 570 €260 342 €264 398 €227 326 €215 425 €268 908 €249 236 €220 758 €192 550 €180 933 €129 393 €
Vlastné imanie81 403 €78 157 €76 481 €75 430 €28 174 €24 739 €9 491 €9 444 €6 319 €9 908 €7 777 €12 727 €−11 736 €
Podané7. 3. 20261. 3. 202513. 3. 202422. 3. 202330. 3. 202230. 3. 202110. 3. 20204. 3. 201928. 3. 201821. 3. 201721. 3. 201618. 3. 20156. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
61. z 109 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022821383
platiteľ od 27. 5. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kozia 5810/46B, 901 01 Malacky
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 5. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 58249/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
8001 Pátracie a súkromné bezpečnostné služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Malacky.

Predmet činnosti

25 zapísaných činností

  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,od 2009
  • prípravné práce k realizácii stavby,od 2009
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2009
  • administratívne služby,od 2009
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2009
  • prenájom motorových vozidiel,od 2009
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2009
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Pátracie a súkromné bezpečnostné služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 5. 11. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8001), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202561. z 109
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (pátracie a súkromné bezpečnostné služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 22. 8. 2026 · 3 záznamy

  1. 22. 8. 2026Nový spoločníkDaniel Baček, podiel 100 %
  2. 7. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 6. 5. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia pátracie a súkromné bezpečnostné služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44737823

PO - PROJEKT SK s. r. o. – tržby 238 tis. € – IČO 44737823