SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44739079

MEDESTA s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Považská Bystrica · od 2009
IČO
44739079
DIČ
2022836310
Sídlo
Stred 45/5, 017 01 Považská Bystrica
firmy v okolí

KonateľMUDr. Mária Lokšeníncová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MEDESTA s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Považská Bystrica, v registri od 10. 6. 2009. Vo vedení firmy: Mária Lokšeníncová a Eva Matúšková. V roku 2025 mala firma tržby 400 € a stratu 118 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1526. z 1 531 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
400 €
Za rok
−75 %
Od 2014
−99 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015+4 %2016+8 %2017+5 %2018+45 %2019+38 %2020−80 %2021−94 %2025−75 %
  • Priemerný rast ročne
    −36,4 %
  • Najlepší rok
    2018, +45 %

Ukazovatele 2025

  • ROA
    -1,2 %
    +13,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    17,9 %
    −1,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby400 €———1 627 €27 967 €136 942 €98 951 €68 463 €65 115 €60 034 €57 736 €—
Výsledok hospodárenia−118 €−1 520 €−1 127 €−3 311 €−995 €1 095 €9 203 €2 520 €4 654 €7 331 €5 687 €5 115 €5 282 €
Aktíva spolu10 025 €10 394 €53 381 €54 503 €57 821 €59 523 €54 197 €107 803 €42 792 €67 582 €70 460 €38 209 €26 032 €
Vlastné imanie8 226 €8 344 €9 865 €10 992 €14 303 €15 298 €14 203 €7 520 €9 654 €12 331 €10 687 €10 115 €10 282 €
Podané12. 6. 202627. 5. 202528. 3. 202414. 6. 20239. 6. 202226. 5. 20212. 11. 202016. 6. 201915. 6. 20186. 6. 20172. 6. 20165. 6. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1526. z 1 531 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Stred 45/5, 017 01 Považská Bystrica
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 6. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 21734/R
Hlavná činnosť
86210 Činnosti všeobecnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Považská Bystrica.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • čistiace a upratovacie službyod 2009
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2009
  • prenájom hnuteľných vecíod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
  • poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 2018
  • reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti všeobecnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
24 zmlúv
posledná 26. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251526. z 1 531
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti všeobecnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 12. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 6. 2018Nový spoločníkMUDr. Mária Lokšeníncová, podiel 50 %
  3. 23. 6. 2018Nový spoločníkMgr. Eva Matúšková, podiel 50 %
  4. 6. 6. 2018Nový člen vedeniaMgr. Eva Matúšková, konateľ
  5. 10. 6. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti všeobecnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44739079

MEDESTA s.r.o. – tržby 400 € – IČO 44739079