SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44747900

NETSODIS s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2009

predtým LESTRANS SK, s. r. o.

IČO
44747900
DIČ
2022841117
Sídlo
Sokolovská 10, 040 11 Košice – Západ
firmy v okolí
Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

NETSODIS s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Západ, v registri od 22. 5. 2009. V roku 2024 mala firma tržby 318 tis. € a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať31. z 123 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
318 tis. €
Za rok
−83 %
Od 2014
+104 %
01 mil.2 mil.2014—2015+109 %2016+63 %2017−37 %2018+65 %2019+46 %2020+5 %2021−56 %2022×52024−83 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,4 %
  • Najlepší rok
    2022, ×5

Ukazovatele 2024

  • Marža
    0,7 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
Celý výkaz a originály závierok
20242023202220212020201920182017201620152014
Tržby318 288 €—1 853 447 €372 614 €844 664 €805 824 €551 761 €334 652 €532 868 €326 219 €156 234 €
Výsledok hospodárenia2 223 €0 €16 070 €251 €1 583 €2 742 €12 741 €14 756 €13 798 €13 756 €12 747 €
Aktíva spolu7 667 €0 €680 738 €349 822 €279 139 €272 182 €173 283 €145 268 €120 873 €298 646 €104 979 €
Vlastné imanie7 223 €—143 806 €127 736 €127 485 €184 590 €97 391 €84 650 €83 002 €82 273 €104 166 €
Podané19. 8. 202530. 6. 20245. 5. 202311. 8. 202229. 6. 202130. 4. 202029. 3. 20191. 3. 20186. 3. 201723. 2. 20162. 2. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
31. z 123 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2022841117
platiteľ od 1. 4. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

  • HACO INVEST LLCSpoločník 100 %vklad 66 640 € · vo firme od 2025
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sokolovská 10, 040 11 Košice – Západ
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 5. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 59572/V
Základné imanie
66 640 €
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
LESTRANS SK, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Západ.

Prepojené firmy

7 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 7 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

29 zapísaných činností

  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2009
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2009
  • reklamné a martketingové služby,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti spracovania dreva,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2009
  • činnosť podnikateľských, oragnizačných a ekonomických poradcov,od 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202431. z 123
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

235 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 235.

História zmien

Posledná zmena 17. 12. 2025 · 13 záznamov

  1. 17. 12. 2025Nový spoločníkHACO INVEST LLC, podiel 100 %
  2. 19. 8. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  3. 9. 11. 2024Zrušená registrácia DPH
  4. 7. 2. 2024Presun sídlaSokolovská 10 Košice - mestská časť Západpredtým Tolstého 849/5 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
  5. 22. 6. 2023Presun sídlaTolstého 849/5 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Hraničná 1728/18 Bratislava - mestská časť Ružinov
  6. 15. 2. 2019Presun sídlaHraničná 1728/18 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Pestovateľská 134/2 Bratislava - mestská časť Ružinov
  7. 29. 3. 2018Presun sídlaPestovateľská 134/2 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Tolstého 849/5 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
  8. 3. 3. 2016Presun sídlaTolstého 849/5 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Obchodná 253 Strážske
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44747900

NETSODIS s. r. o. – tržby 318 tis. € – IČO 44747900