SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44755350

HERMES - správa bytov, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2009
IČO
44755350
DIČ
2022820019
Sídlo
Mýtna 15, 811 07 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľMgr. Linda Balhar+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HERMES - správa bytov, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 7. 5. 2009. Vo vedení firmy: Linda Balhar a Branislav Holický. V roku 2025 mala firma tržby 142 tis. € (+13,6 %) a stratu 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať328. z 1 071 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
142 tis. €
Za rok
+14 %
Od 2014
+422 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015+21 %2016+17 %2017+6 %2018+10 %2019+0 %2020+13 %2021+28 %2022+48 %2023+16 %2024+11 %2025+14 %
  • Najlepší rok
    2022, +48 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -2,7 %
    −1,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -9,7 %
    −6,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    104,5 %
    +9,2 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby141 546 €124 549 €111 732 €96 268 €65 195 €51 021 €45 111 €44 986 €40 757 €38 441 €32 865 €27 133 €—
Výsledok hospodárenia−3 802 €−1 364 €−2 182 €−2 730 €2 087 €−135 €−4 114 €1 531 €707 €4 568 €−344 €−1 116 €118 €
Aktíva spolu39 303 €43 677 €53 626 €68 040 €11 311 €10 183 €10 112 €11 800 €13 176 €12 073 €6 920 €6 475 €5 875 €
Vlastné imanie−1 783 €2 020 €3 384 €5 566 €8 296 €6 209 €6 344 €10 458 €8 928 €8 221 €3 653 €3 996 €5 112 €
Podané24. 1. 202612. 2. 202518. 3. 202418. 1. 202331. 1. 202223. 2. 20214. 3. 202026. 2. 201913. 3. 201827. 3. 201722. 3. 201624. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
328. z 1 071 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022820019
platiteľ od 20. 2. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mýtna 15, 811 07 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 5. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 58265/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
68320 Správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • čistiace a upratovacie práce,od 2009
  • obstarávateľské služby spojené so správou nehnuteľností,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti /maloobchod/,od 2009
  • správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností,od 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
18 zmlúv
spolu 2,2 mil. € · posledná 12. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Štátny fond rozvoja bývaniaZMLUVA O ZRIADENÍ ZÁLOŽNÉHO PRÁVA NA SÚČASNÉ A BUDÚCE POHĽADÁVKY FPUO166 tis. €12. 3. 2026
  • Základná škola s materskou školou, Hlboká cesta 4, BratislavaNájomná zmluva HEMRES 9.3.202668 €3. 3. 2026
  • Štátny fond rozvoja bývaniaZmluva o úvere166 tis. €29. 1. 2026
  • Štátny fond rozvoja bývaniaZMLUVA O ZRIADENÍ ZÁLOŽNÉHO PRÁVA NA SÚČASNÉ A BUDÚCE POHĽADÁVKY FPUO380 tis. €7. 7. 2025
  • Štátny fond rozvoja bývaniaZmluva o úvere380 tis. €1. 7. 2025
  • Štátny fond rozvoja bývaniaZMLUVA O ZRIADENÍ ZÁLOŽNÉHO PRÁVA NA SÚČASNÉ A BUDÚCE POHĽADÁVKY FPÚO40 tis. €12. 1. 2024
  • Štátny fond rozvoja bývaniaZmluva o úvere40 tis. €9. 1. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68320), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025328. z 1 071
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 24. 1. 2026 · 6 záznamov

  1. 24. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 3. 2022Presun sídlaMýtna 15 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Sklenárova 4 Bratislava
  3. 20. 2. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2022820019
  4. 16. 10. 2015Presun sídlaSklenárova 4 Bratislavapredtým Trenčianska 26 Bratislava
  5. 17. 12. 2009Presun sídlaTrenčianska 26 Bratislavapredtým Liptovská 2 Bratislava
  6. 7. 5. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44755350

HERMES - správa bytov, s. r. o. – tržby 142 tis. € – IČO 44755350