SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44765509

KEMAX SK s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2009
IČO
44765509
DIČ
2022823143
Sídlo
Landererova 12, 811 09 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľMag. Anna Hofmann

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KEMAX SK s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 21. 5. 2009. Vo vedení firmy: Mag. Anna Hofmann. V roku 2025 mala firma tržby 298 tis. € (+6,3 %) a stratu 16 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať72. z 219 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
298 tis. €
Za rok
+6 %
Od 2013
−28 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014−1 %2015+7 %2016+3 %2017+3 %2018−4 %2019+2 %2020−2 %2021+5 %2022−32 %2023−9 %2024−3 %2025+6 %
  • Priemerný rast ročne
    −2,7 %
  • Najlepší rok
    2015, +7 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -5,5 %
    −15,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -2,6 %
    −6,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -1,5 %
    −3,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    43,9 %
    +0,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby298 345 €280 667 €288 235 €318 441 €471 663 €448 891 €457 192 €448 128 €468 727 €454 491 €439 684 €410 752 €413 454 €
Výsledok hospodárenia−16 364 €28 263 €38 344 €26 958 €133 938 €125 194 €176 667 €158 693 €157 347 €143 868 €126 279 €79 764 €107 230 €
Aktíva spolu1 107 807 €1 250 975 €1 366 757 €1 532 490 €1 827 113 €1 884 367 €2 064 625 €2 218 387 €2 393 633 €2 550 514 €2 743 017 €2 761 337 €2 881 647 €
Vlastné imanie621 168 €707 532 €729 270 €792 926 €1 163 251 €1 037 161 €995 122 €911 439 €757 262 €613 278 €478 722 €300 529 €220 765 €
Podané30. 3. 202631. 3. 202525. 3. 202427. 2. 20231. 3. 202231. 3. 202127. 5. 20201. 7. 201926. 4. 201829. 6. 20179. 12. 201629. 6. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
72. z 219 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022823143
platiteľ od 3. 3. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Landererova 12, 811 09 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 5. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 72874/B
Základné imanie
9 900 €
Hlavná činnosť
35110 Výroba elektriny
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
LEI
31570033EOIO8Q8MC955
ACTIVE
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Prepojené firmy

4 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 4 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností · 16 ukončených činností

  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
  • reklamné a marketingové službyod 2009
  • prenájom hnuteľných vecí (mimo zbraní)od 2009
  • administratívne službyod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2009
  • výroba a dodávka elektriny vyrobenej z obnoviteľných zdrojov výrobným zariadením s celkovým inštalovaným výkonom do 1 MW,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba elektriny — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 35110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202572. z 219
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba elektriny).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

61 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 61.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 13 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 8. 2022Nový spoločníkBDO Austria Holding Wirtschaftsprüfungs GmbH, podiel 100 %
  3. 19. 7. 2022Presun sídlaLandererova 12 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Lazaretská 8 Bratislava
  4. 28. 2. 2020Zápis konečného užívateľa výhodMag. Anna Hofmann
  5. 27. 2. 2020Výmaz konečného užívateľa výhodMag. Anna Hofmann
  6. 27. 2. 2020Výmaz konečného užívateľa výhodSlatko Kostic
  7. 21. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMag. Anna Hofmann
  8. 21. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodSlatko Kostic
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba elektriny s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44765509

KEMAX SK s. r. o. – tržby 298 tis. € – IČO 44765509