SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44768231

INŽINIERSKÝ ATELIÉR, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Vranov nad Topľou · od 2009
IČO
44768231
DIČ
2022828709
Sídlo
Na vŕšku 2417/38, 093 02 Vranov nad Topľou
firmy v okolí

KonateľIng. Ján Bidlenčik

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

INŽINIERSKÝ ATELIÉR, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vranov nad Topľou, v registri od 8. 5. 2009. Vo vedení firmy: Ján Bidlenčik. V roku 2025 mala firma tržby 81 tis. € (+73,7 %) a zisk 140 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať834. z 2 386 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
81 tis. €
Za rok
+74 %
Od 2013
+28 %
050 tis.100 tis.2013—2014−16 %2015−29 %2016−18 %2017+128 %2018−61 %2019+34 %2020−6 %2021+26 %2022+46 %2023−29 %2024+4 %2025+74 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,1 %
  • Najlepší rok
    2017, +128 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,2 %
    +1,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,7 %
    +3,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,2 %
    +1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    75,0 %
    +11,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby81 074 €46 666 €44 677 €62 764 €42 866 €34 022 €36 354 €27 159 €70 236 €30 788 €37 722 €53 438 €63 477 €
Výsledok hospodárenia140 €−496 €9 567 €1 364 €8 284 €410 €−1 057 €−6 657 €5 462 €−1 379 €2 981 €3 698 €2 232 €
Aktíva spolu84 681 €57 943 €31 197 €39 537 €26 231 €6 676 €16 071 €18 369 €28 096 €9 184 €17 023 €25 179 €40 491 €
Vlastné imanie21 196 €21 056 €21 551 €11 985 €10 621 €2 337 €1 927 €2 984 €9 641 €4 179 €5 558 €2 577 €−1 121 €
Podané10. 3. 20262. 3. 20254. 3. 202415. 3. 20235. 3. 202228. 2. 20217. 3. 20201. 3. 201924. 2. 201819. 3. 201718. 3. 201618. 3. 201512. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
834. z 2 386 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022828709
platiteľ od 1. 7. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Na vŕšku 2417/38, 093 02 Vranov nad Topľou
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 5. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 21595/P
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
71121 Inžinierske činnosti a poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Vranov nad Topľou.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto staviebod 2009
  • výkon činnosti stavebného dozoruod 2009
  • výkon činnosti stavbyvedúcehood 2009
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2009
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2009
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2009
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inžinierske činnosti a poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71121), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025834. z 2 386
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inžinierske činnosti a poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 10. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 10. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 6. 2013Nový spoločníkIng. Ján Bidlenčik, podiel 100 %
  3. 1. 7. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022828709
  4. 8. 5. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inžinierske činnosti a poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44768231

INŽINIERSKÝ ATELIÉR, s. r. o. – tržby 81 tis. € – IČO 44768231