SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44769636

ELL BONBONS s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2009
IČO
44769636
DIČ
2022822659
Sídlo
Staničná 331/11, 911 05 Trenčín
firmy v okolí

KonateľGertrúda Šebová

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ELL BONBONS s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 12. 5. 2009. Vo vedení firmy: Gertrúda Šebová. V roku 2025 mala firma tržby 76 tis. € (−20,3 %) a stratu 6 tis. €.

2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
76 tis. €
Za rok
−20 %
Od 2013
+141 %
0200 tis.400 tis.2013—2014−22 %2015−38 %2016+203 %2017+23 %2018+83 %2019+70 %2020+39 %2021+44 %2022−52 %2023−38 %2024−10 %2025−20 %
  • Najlepší rok
    2016, +203 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -7,4 %
    +3,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -4,5 %
    +3,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -3,5 %
    +2,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    22,0 %
    +0,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby75 687 €94 982 €105 448 €169 514 €352 509 €244 366 €176 286 €103 551 €56 661 €46 208 €15 236 €24 624 €31 395 €
Výsledok hospodárenia−5 578 €−10 355 €−27 948 €17 142 €83 958 €67 728 €22 455 €20 074 €4 054 €1 901 €1 670 €1 864 €275 €
Aktíva spolu158 502 €165 349 €190 990 €239 663 €280 043 €183 624 €87 224 €21 406 €24 156 €18 512 €11 928 €9 644 €12 184 €
Vlastné imanie123 610 €129 188 €139 543 €167 491 €150 349 €111 391 €58 663 €—16 135 €12 081 €10 180 €8 510 €6 646 €
Podané30. 6. 20262. 5. 202526. 3. 202431. 3. 20232. 6. 202217. 6. 20213. 6. 202027. 6. 201928. 3. 201828. 3. 201719. 3. 201621. 3. 201529. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
26. z 74 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022822659
platiteľ od 1. 4. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Staničná 331/11, 911 05 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 5. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 21610/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
10820 Výroba kakaa, čokolády a cukroviniek
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2009
  • nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenieod 2009
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2009
  • čistenie interiérov motorových vozidiel a domácnostíod 2009
  • čistiace a upratovacie službyod 2009
  • predaj na trhových miestachod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba kakaa, čokolády a cukroviniek — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 10820), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202526. z 74
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba kakaa, čokolády a cukroviniek).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 10. 2025Presun sídlaStaničná 331/11 Trenčínpredtým Jána Halašu 2698/4 Trenčín
  3. 1. 4. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2022822659
  4. 18. 2. 2012Presun sídlaJána Halašu 2698/4 Trenčínpredtým Jána Halašu 2703/6 Trenčín
  5. 12. 5. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba kakaa, čokolády a cukroviniek s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44769636

ELL BONBONS s. r. o. – tržby 76 tis. € – IČO 44769636