SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44777779

KOMAGRO spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Šurany · od 2009
IČO
44777779
DIČ
2022835826
Sídlo
Hlavná ul. 92/2795, 942 01 Šurany
firmy v okolí

KonateľJán Komora

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KOMAGRO spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šurany, v registri od 3. 6. 2009. Vo vedení firmy: Ján Komora. V roku 2025 mala firma tržby 461 tis. € (−3,3 %) a zisk 3 tis. €.

2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
461 tis. €
Za rok
−3 %
Od 2013
+43 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+35 %2015−13 %2016+2 %2017−9 %2018+2 %2019−2 %2020+24 %2021+3 %2022+13 %2023+11 %2024−15 %2025−3 %
  • Priemerný rast ročne
    +3,0 %
  • Najlepší rok
    2014, +35 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,7 %
    +0,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,9 %
    +3,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,5 %
    +0,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    90,3 %
    +1,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby460 876 €476 728 €562 506 €507 394 €449 408 €436 930 €352 730 €358 990 €352 224 €388 241 €379 570 €434 508 €322 032 €
Výsledok hospodárenia3 155 €1 312 €4 148 €657 €4 919 €1 138 €230 €1 352 €192 €1 894 €−17 115 €1 991 €1 033 €
Aktíva spolu663 910 €666 672 €636 246 €665 621 €672 529 €738 464 €610 280 €543 918 €522 498 €326 866 €492 270 €452 233 €454 590 €
Vlastné imanie64 222 €70 855 €69 543 €144 309 €143 650 €141 887 €141 560 €142 144 €142 224 €142 233 €142 961 €181 575 €205 151 €
Podané27. 2. 202627. 3. 202526. 4. 202430. 3. 202325. 3. 202230. 3. 202130. 3. 20204. 4. 201927. 3. 201830. 3. 201725. 3. 201624. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
274. z 805 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022835826
platiteľ od 1. 7. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hlavná ul. 92/2795, 942 01 Šurany
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 6. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 24643/N
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
1110 Pestovanie obilnín (okrem ryže), strukovín a olejnatých semien
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Šurany.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • živočíšna výrobaod 2009
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/od 2009
  • poľnohospodárstvo vrátane nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predajaod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Pestovanie obilnín (okrem ryže), strukovín a olejnatých semien — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 27. 7. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 1110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025274. z 805
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (pestovanie obilnín (okrem ryže), strukovín a olejnatých semien).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 2. 2026 · 4 záznamy

  1. 27. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 3. 2013Presun sídlaHlavná ul. 92/2795 Šuranypredtým Hlavná ul. 80/2465 Šurany
  3. 9. 6. 2012Nový spoločníkJán Komora, podiel 100 %
  4. 3. 6. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia pestovanie obilnín (okrem ryže), strukovín a olejnatých semien s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44777779

KOMAGRO spol. s r.o. – tržby 461 tis. € – IČO 44777779