V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
RS Planung & Management s. r. o. v likvidácii je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 11. 6. 2009 do 20. 9. 2025. Vo vedení firmy: Rudolf Senger. V roku 2025 mala firma tržby 837 € (−99,3 %) a stratu 1 tis. €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- DPH · Registrácia zrušená 21. 2. 2025Finančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Priemerný rast ročne−29,4 %
- Najlepší rok2017, ×4,1
Ukazovatele 2025
- ROE-0,5 %−10,9 p. b. za rokZisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
- ROA-0,5 %−10,8 p. b. za rokZisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
- Zadlženosť0,0 %−0,5 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 837 € | 122 372 € | 141 430 € | 136 498 € | 104 531 € | 56 597 € | 89 661 € | 186 402 € | 100 083 € | 24 611 € | 11 798 € | 10 238 € | 54 843 € |
| Výsledok hospodárenia | −1 420 € | 26 794 € | 28 186 € | 25 475 € | 22 071 € | 8 414 € | 24 740 € | 57 233 € | 44 645 € | 5 610 € | 5 803 € | 5 124 € | 30 503 € |
| Aktíva spolu | 258 745 € | 261 494 € | 235 202 € | 217 788 € | 195 909 € | 175 068 € | 167 161 € | 130 810 € | 80 417 € | 45 278 € | 16 930 € | 11 127 € | 36 003 € |
| Vlastné imanie | 258 678 € | 260 098 € | 233 304 € | 205 118 € | 179 643 € | 157 573 € | 149 159 € | 124 419 € | 67 185 € | 22 540 € | 16 930 € | 11 127 € | 36 003 € |
| Podané | 31. 3. 2025 | 31. 3. 2025 | 8. 6. 2024 | 22. 6. 2023 | 18. 6. 2022 | 10. 3. 2021 | 28. 4. 2020 | 26. 6. 2019 | 23. 3. 2018 | 17. 3. 2017 | 23. 3. 2016 | 20. 3. 2015 | 26. 3. 2014 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Vznik a zánik
- 11. 6. 2009 – 20. 9. 2025
- 16 rokov činnosti
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 58823/B
- Základné imanie
- 5 000 €
- Hlavná činnosť
- 70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- firmy v odvetví
- Predchádzajúce názvy
- RS Planung & Management s. r. o. · Rudolf Senger Engineering s. r. o.
Predmet činnosti
14 ukončených činností
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,2009 – 2025
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,2009 – 2025
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,2009 – 2025
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,2009 – 2025
- vydavateľská činnosť,2009 – 2025
- Hardvérové poradenstvo - poradenstvo v oblasti informačných systémov týkajúce sa technického vybavenia2018 – 2025
- Montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadení2018 – 2025
- Poradenstvo a certifikácia kvality služieb a osôb2018 – 2025
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby
Na tejto adrese
162 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom
Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.
Zobrazených 8 najnovších z 162.
História zmien
Posledná zmena 20. 9. 2025 · 11 záznamov
- 20. 9. 2025Zánik
- 31. 3. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
- 21. 2. 2025Zrušená registrácia DPH
- 15. 2. 2025Zmena obchodného menaRS Planung & Management s. r. o. v likvidáciipredtým RS Planung & Management s. r. o.
- 15. 2. 2025Nový člen vedeniaRudolf Senger, likvidátor
- 4. 11. 2016Presun sídlaKlincová 37/B Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Školská 49/913 Malinovo
- 13. 7. 2013Zmena obchodného menaRS Planung & Management s. r. o.predtým Rudolf Senger Engineering s. r. o.
- 13. 7. 2013Presun sídlaŠkolská 49/913 Malinovopredtým Exnárova 14 Bratislava
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 31. 3. 2025
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 8. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44800011