V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
UNA - STAV s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Považská Bystrica, v registri od 5. 6. 2009. Vo vedení firmy: Andrej Jurčík. V roku 2025 mala firma tržby 36 tis. € (−26,7 %) a zisk 5 tis. €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · SpoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Nie je platiteľom DPHFinančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
- Zmluvy so štátom · 1 zmluva za 3 tis. €Centrálny register zmlúv
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
12 rokov z účtovných závierok
- Najlepší rok2015, +167 %
Ukazovatele 2025
- Marža14,6 %+8,3 p. b. za rokKoľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 36 069 € | 49 225 € | 30 426 € | 41 422 € | 22 154 € | 47 307 € | 44 599 € | 31 202 € | 38 226 € | 31 547 € | 11 802 € | — |
| Výsledok hospodárenia | 5 269 € | 3 104 € | 2 036 € | 1 291 € | 699 € | 4 862 € | 3 096 € | 1 213 € | 896 € | 1 282 € | 1 994 € | 736 € |
| Aktíva spolu | 5 269 € | 3 104 € | 2 036 € | 1 291 € | 699 € | 4 862 € | 3 096 € | 1 213 € | 17 779 € | 16 502 € | 14 923 € | 11 660 € |
| Vlastné imanie | 5 269 € | 3 104 € | 2 036 € | 1 291 € | 699 € | 4 862 € | 3 096 € | 1 213 € | 14 154 € | 13 258 € | 11 976 € | 9 511 € |
| Podané | 30. 6. 2026 | 30. 3. 2025 | 2. 4. 2024 | 28. 3. 2023 | 1. 4. 2022 | 30. 6. 2021 | 30. 6. 2020 | 1. 7. 2019 | 30. 6. 2017 | 30. 6. 2016 | 29. 6. 2015 | 31. 3. 2014 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 5. 6. 2009
- 17 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 21724/R
- Základné imanie
- 7 000 €
- Hlavná činnosť
- 46180 Špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- firmy v odvetví
Predmet činnosti
5 zapísaných činností
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2009
- sprostredkovateľká činnosť v oblasti obchoduod 2009
- uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2009
- maloobchod a veľkoobchodod 2009
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 2023
Verejné peniaze
Centrálny register zmlúv a eurofondy
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 46180), podobné tržby
História zmien
Posledná zmena 30. 6. 2026 · 2 záznamy
- 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 5. 6. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 30. 6. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44809077