SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44813422

eucert s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2009
IČO
44813422
DIČ
2022836387
Sídlo
Trnavská cesta 84, 821 01 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľIng. Jana Filkorn

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

eucert s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 12. 6. 2009. Vo vedení firmy: Jana Filkorn. V roku 2025 mala firma tržby 276 tis. € (+0,0 %) a zisk 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať522. z 2 788 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
276 tis. €
Za rok
+0 %
Od 2014
+25 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015−18 %2016+211 %2017−64 %2018+46 %2019−40 %2020−5 %2021+9 %2022+0 %2023+30 %2024+15 %2025+0 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,0 %
  • Najlepší rok
    2016, +211 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,0 %
    +0,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    12,4 %
    +0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,7 %
    +0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    70,2 %
    +0,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby275 870 €275 870 €239 288 €183 502 €183 502 €169 037 €178 513 €296 778 €203 194 €566 110 €181 762 €221 437 €
Výsledok hospodárenia8 286 €8 286 €−1 798 €2 199 €2 199 €7 145 €9 813 €12 157 €1 210 €70 283 €11 472 €−3 078 €
Aktíva spolu223 506 €223 506 €152 774 €159 460 €159 460 €188 229 €173 760 €134 767 €165 014 €420 003 €290 894 €85 838 €
Vlastné imanie66 640 €66 640 €58 354 €60 152 €60 152 €57 953 €50 808 €40 995 €28 838 €97 911 €27 628 €13 078 €
Podané30. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 202128. 9. 202019. 2. 201926. 6. 201828. 6. 201730. 6. 201630. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
522. z 2 788 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022836387
platiteľ od 16. 6. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Trnavská cesta 84, 821 01 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 6. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 108507/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu, ďalších 2 cez osoby

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2009
  • iformatívne testovanie, meranie, anylýzy a kontrolyod 2009
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2009
  • vydavateľská činnosťod 2009
  • administratívne službyod 2009
  • reklamné a marketingové službyod 2009
  • počítačové službyod 2009
  • prieskum trhu a verejnej mienyod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025522. z 2 788
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

10 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 10.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 5. 2022Nový člen vedeniaIng. Jana Filkorn, konateľ
  3. 24. 4. 2014Nový spoločníkeucert s.r.o., podiel 100 %
  4. 12. 6. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44813422

eucert s.r.o. – tržby 276 tis. € – IČO 44813422