SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44816561

ONČIŠ s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2009
IČO
44816561
DIČ
2022835815
Sídlo
Sásovská cesta 2949/30, 974 11 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľIng. Ľubor Ryban

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ONČIŠ s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 15. 6. 2009. Vo vedení firmy: Ľubor Ryban. V roku 2025 mala firma tržby 450 tis. € (+14,9 %) a zisk 41 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať24. z 120 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
450 tis. €
Za rok
+15 %
Od 2013
+124 %
0500 tis.1 mil.2013—2014−19 %2015+283 %2016−34 %2017−5 %2018+5 %2019+35 %2020+7 %2021−13 %2022+73 %2023−66 %2024+28 %2025+15 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,9 %
  • Najlepší rok
    2015, +283 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    9,1 %
    +4,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    8,0 %
    +4,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    7,2 %
    +3,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    9,5 %
    +3,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby450 119 €391 680 €307 094 €898 808 €520 490 €598 657 €557 555 €412 912 €392 766 €411 314 €624 089 €162 998 €201 233 €
Výsledok hospodárenia41 017 €18 161 €−2 395 €10 637 €86 421 €−8 125 €60 807 €67 571 €15 312 €4 302 €76 979 €15 811 €−1 424 €
Aktíva spolu566 391 €500 007 €490 281 €516 245 €489 697 €1 109 870 €440 636 €352 361 €359 905 €371 553 €321 782 €202 307 €—
Vlastné imanie512 617 €471 600 €453 260 €452 405 €441 769 €355 348 €363 474 €302 668 €235 097 €219 785 €215 483 €117 878 €—
Podané30. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 20212. 11. 20208. 9. 20208. 9. 202029. 11. 201730. 6. 201629. 6. 201529. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
24. z 120 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
11 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022835815
platiteľ od 13. 7. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sásovská cesta 2949/30, 974 11 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 6. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 16627/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43330 Obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • podlahárstvood 2009
  • čistiace a upratovacie službyod 2009
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2009
  • výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržbaod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2009
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
10 zmlúv
spolu 357 tis. € · posledná 6. 9. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43330), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202524. z 120
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 5. 2023Presun sídlaSásovská cesta 2949/30 Banská Bystricapredtým Rudlovská cesta 6550/53 Banská Bystrica
  3. 19. 10. 2021Zápis konečného užívateľa výhodIng. Ľubor Ryban
  4. 25. 8. 2021Presun sídlaRudlovská cesta 6550/53 Banská Bystricapredtým Partizánska cesta 94 Banská Bystrica
  5. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Ľubor Ryban
  6. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Ľubor Ryban
  7. 15. 6. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44816561

ONČIŠ s.r.o. – tržby 450 tis. € – IČO 44816561